NIEPEWNOŚĆ

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
UnlimitedPower
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 22 sty 2018, 00:20

NIEPEWNOŚĆ

Post autor: UnlimitedPower »

Witam wszystkich. Szukam rozwiązania mojego problemu, którym jest życie bez seksu. Mam 22 lata i jedynie co jestem w stanie stwierdzić, że na 95% nie podniecają mnie kobiety. Spałem z jedną w wieku 19 lat i do tamtego momentu myślałem, ze wszystko jest ze mną ok, znaczy się, że jestem hetero seksualistą. Dodam, że dziewczyna z którą spałem była bardzo atrakcyjna, lecz mimo wszystko nie udało mi się wydusić z siebie chociaż odrobiny pożądania. Pomimo, że stosunek zakończył się szczytowaniem z mojej strony, to wiem, że nie był to seks, o którym tak wiele piszę się w książkach, które czytam. Od tamtej pory żyję w lęku, że jestem gejem. Problemem jest fakt, że całe życie przyjaźnie się z facetami, którzy zdecydowanie nie są tolerancyjni.Ale czy aby na pewno jestem gejem? Oczywiscię jestem w stanie stwierdzić czy mężczyzna jest przystojny czy też nie, ale czy miałbym nadstawić któremuś tyłek żeby mnie posuwał? albo czy mógłbym brać sobie pewne części ciała do buzi? nie wydaję mi się. Presja otoczenia sprawia, że pogrążam się w depresji, włosy wypadają mi garściami, a ja wciąż nie odczuwam zwierzęcego pożądania do żadnej z płci. Oczywiście są momenty, w których odczuwam podniecie, ale w przypadku kiedy leżę z dziewczyną..sztywnieję jak kłoda. Widzę, że oczekuje ode mnie tego, żebym zabrał się za nią po męsku..a ja tego nie robię, nie czuję pożądania. Z mężczyznami nie próbuję, bo poki co nie jestem w stanie zaakceptować homoseksualizmu. Ale aseksualizm? Czemu nie, tak długo już żyję bez seksu, że póki nie świruję, mogę utrzymać ten stan rzeczy. W każdym razie wędrując w poszukiwaniu odpowiedzi trafiłem na te forum. Mam nadzieję, ze problemy innych uczestników naprowadzą mnie na rozwiązanie mojego.
Awatar użytkownika
BlueStar
mASełko
Posty: 140
Rejestracja: 25 gru 2017, 23:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: NIEPEWNOŚĆ

Post autor: BlueStar »

Jakby podobali Ci się mężczyźni to byś to wiedział i nie musiał tak długo tego rozkminiać. Wydaje mi się, że możesz być asem. Poczytaj forum a na pewno znajdziesz tu potwierdzenie tej tezy i już nie będziesz musiał sobie rwać włosów z głowy :)
UnlimitedPower
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 22 sty 2018, 00:20

Re: NIEPEWNOŚĆ

Post autor: UnlimitedPower »

Nie wiem. W każdym razie poczułem dużą ulgę biorąc to pod uwagę i pokrzepia mnie fakt, że nie tylko ja borykam się z tego typu problemem
Sinaloae
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2018, 18:12

Re: NIEPEWNOŚĆ

Post autor: Sinaloae »

Pamiętajmy że orientacja dzieli się na dwa aspekty. Romantyczna i seksualna. W sferze seksualnej możesz i pewnie jesteś asem, ale jak z twoją sfera romantyczna to musisz już sam stwierdzić.
Nightfall

Re: NIEPEWNOŚĆ

Post autor: Nightfall »

Nie musisz próbować z facetami, żeby wiedzieć, że nie jesteś gejem. Nie zamartwiaj się, pewnie nim nie jesteś - w przeciwnym razie mężczyźni pociągaliby cię seksualnie.
ODPOWIEDZ