jeszcze jedna

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
niandra
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 5 wrz 2005, 19:21

jeszcze jedna

Post autor: niandra »

Od czego zacząć? Mam 21 lat.I wiem, że nigdy nie będę uprawiać seksu. Nie potrzebuję tego, nie chcę tego, nie widzę siebie w takiej sytuacji. To jest dla mnie kosmos - ktoś już tutaj kilka razy użył tego bardzo trafnego sformułowania.

Jestem dziewicą, nigdy nie czułam najmniejszej ochoty na bycie z kimś czysto fizyczne. Chciałabym "mieć" kogoś przy sobie, dzielić z nim życie, ale na poziomie duchowym, umysłowym, nie seksualnym, bo ja po prostu nie mam takich potrzeb. Zastanawiałam się wiele razy czy to dotyczy tylko facetów - jakaś niechęć do nich. Niechęć czy odraza do, nazwijmy to po ludzku, męskiego atrybutu :). Myślałam, że może jestem lesbijką, że z kobietą byłoby inaczej...Nie. Nie byłoby.

Nie mam chłopaka, wszystkich, którzy się do mnie zbliżali odpychałam, bo... No, zgadnijcie sami. Czasami wydawało mi się, że facetów interesują tylko trzy rzeczy - SEX, SEX i SEX. A ja wolę sobie pogadać, posłuchać razem jakiejś genialnej muzy, poczytać książkę, po prostu pomilczeć razem, potrzymać się za rękę. Przecież miłość = przyjaźń. Po prostu bycie obok, bycie razem, ale bez seksu. Dla mnie to jest piękne i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się właśnie tak BYĆ Z KIMŚ.
Qwerty
ASpirant
Posty: 549
Rejestracja: 25 lip 2005, 14:57
Lokalizacja: Małopolska

Re: jeszcze jedna

Post autor: Qwerty »

niandra pisze: Przecież miłość = przyjaźń. Po prostu bycie obok, bycie razem, ale bez seksu. Dla mnie to jest piękne i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się właśnie tak BYĆ Z KIMŚ.
Na pewno kiedyś się uda. :) I znajdziesz taką osobę, dla której nie liczą się wyłącznie cielesne uniesienia, lecz będzie ona potrafiła poprzestać na samej bliskości - wystarczy jej dotyk, ciepłe słowo, przyjaźń, pomocna dłoń w potrzebie... Będzie dobrze! :-)
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: jeszcze jedna

Post autor: magellan »

hi niandra :wink:

witam cie w forum, i tez wszystkich innych, ktorych nie powitalem, bo mnie dluzej nie bylo (he he..,przynajmniej jeden raz nie jako pierwszy.. Obrazek )

..."że facetów interesują tylko trzy rzeczy - SEX, SEX i SEX"...

mysle, ze przez to forum tutaj przekonalas sie, ze nie wszyscy "faceci" tak mysla...:wink:

na powitanie: cos do przegryzienia Obrazek

magellan :wink:
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: jeszcze jedna

Post autor: alicja »

Witaj niandra :)
Wg. tutejszej tradycji, powitalne ciacho :ciasto:

Ładnie piszesz:
niandra pisze:A ja wolę sobie pogadać, posłuchać razem jakiejś genialnej muzy, poczytać książkę, po prostu pomilczeć razem, potrzymać się za rękę.
No rzeczywiście, jeśli tak rozumieć miłość, to naprawdę miłość = przyjaźń. Pewnie, że te rzeczy są fajniejsze niż wiadomo co ;) Przynajmniej dla niektórych...
I niezależnie od tego, czy się jest asem czy nie, to zawsze powinno się budować związki na jakiejś wspólnocie odczuć, na bliskości, rozumieniu wzajemnym. Seks potem przyjdzie albo nie.
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: jeszcze jedna

Post autor: NAIRIN »

witaj niandra :!: :D Podobnie myśli wielu z nas (oprócz asów, którzy nie dopuszczają jakichkolwiek objawów bliskości fizucznej). Na pewno w końcu trafisz na osobę, która spełni Twoje oczekiwania. Póki co posiedź sobie tutaj z nami i znajdź odpowiedź na kilka pytań (i nie tylko) :D

Alicja juz zaserwowała Ci ciacho, ale od dwóch też nic Ci się nie stanie ;) tak więc :ciasto:
niandra
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 5 wrz 2005, 19:21

Re: jeszcze jedna

Post autor: niandra »

Dzięki za miłe przywitanie :) . Postaram się tu czasem wpadać
ODPOWIEDZ