Homoromantyczny AS wita!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
tajemniczy
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2008, 20:19
Lokalizacja: Katowice

Homoromantyczny AS wita!

Post autor: tajemniczy »

Witam serdecznie wszystkich!

To dwa zdania o sobie: jestem mniejszością w mniejszości, a mianowicie aseksualnym gejem. Połączenie kosmiczne, ale jednak istniejące.

Od zawsze emocjonalnie ciągnęło mnie do mężczyzn. Niestety, wiem z autopsji, że przeciętny gej raczej nie może obyć się bez seksu. Dlatego wiem, że szanse na bycie z kimś mam raczej marne, a samotność ostatnimi czasu dokucza mi coraz bardziej :cry:

Głownem powodem, dla którego zdecydowałem sie tu zarejestrować, jest to, iż mam bardzo niewielką nadzieję, że może znajdzie się ktoś podobny do mnie. Chciałbym mieć chłopaka, z którym mógłbym się przytulać i być może całować, ale nic więcej. Seksu nie chcę i nie potrzebuję, jest mi całkowicie obojętny.

Więcej o sobie napiszę w innych wątkach, a teraz jeszcze raz wszystkich pozdrawiam. Mam nadzieję, że będzie mi tu dobrze.
Ogłoszenia drobne: szukam homoromantycznego asa (są tacy?...)
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

Witam! Jestem w nieco podobnej sytuacji, uważam się za biromantyka. W mężczyźnie się nigdy nie zakochałem, ale byłem raz blisko - no i obecnie jestem bardziej emocjonalnie i estetycznie zainteresowany panami. Znam dość wielu gejów i, podobnie jak ty, stwierdziłem, że aseksualiście ciężko byłoby sie odnaleźć w ich środowisku... Tym bardziej życzę ci powodzenia w poszukiwaniach :).

Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
Joan
mASełko
Posty: 123
Rejestracja: 14 maja 2008, 11:32

Post autor: Joan »

Cześć. Ja jestem biromantyczką. Również życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach. Więcej optymizmu, na pewno ktoś wymarzony gdzieś czeka na Ciebie :wink:
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Witam.
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Konnichi wa :ciasto: :ciasto: :D

Powodzenia w poszukiwaniach:)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Witaj i życzę powodzenia :)
Awatar użytkownika
tajemniczy
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2008, 20:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: tajemniczy »

Dziękuję za życzenia powodzenia. Ja jeszcze żyję nadzieją...
Ogłoszenia drobne: szukam homoromantycznego asa (są tacy?...)
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

dobrydeń
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Na tym forum było już trochę aseksualnych gejów... Może jednak kiedyś się odnajdziecie i będziecie szczęśliwi. :)
"Nie być, nie istnieć, nie istnieć choć przez chwilę..."
Awatar użytkownika
tajemniczy
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 16 cze 2008, 20:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: tajemniczy »

No Naomi, to miłe :) Aseksualni geje, gdzie jesteście? :)
Ogłoszenia drobne: szukam homoromantycznego asa (są tacy?...)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Zniknęli z forum raczej :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
naomi_p
ASter
Posty: 637
Rejestracja: 30 sie 2007, 16:30
Lokalizacja: Zhongguo (Państwo Środka)

Post autor: naomi_p »

Może i tak warto, żebyś Tajemniczy przejrzał dział 'Przywitaj się' to odnajdziesz tam paru, którzy od razu się deklarowali, co do swojej homoaseksualności. Zawsze można napisać na priv i może któryś z nich kiedyś tu ponownie zajrzy ;)
"Nie być, nie istnieć, nie istnieć choć przez chwilę..."
Eryk
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2008, 19:36
Lokalizacja: górny śląsk

Post autor: Eryk »

Nie do końca jestem pewien czy powinienem odpowiadać na Twojego posta. Jest jednak w tej całej sytuacji coś, co „wierci mnie od środka”.
Zarejestrowałem się na forum SEA bo kiedyś usłyszałem o „idei” organizacji AVEN, trochę mnie to ciągło, odnajdując w tym fragmenty własnej przestrzeni. Może piszę trochę skomplikowanie, ale cała sprawa (przynajmniej dla mnie) wcale nie jest prosta. Nie mogę powiedzieć że jestem pewien czy jestem asem, czy po prostu boje się aspektu seksualnego bo nie jestem do niego „przyzwyczajony”, nie wiem też na ile jestem BI a na ile Homo.
Na początek to chyba wystarczy.
Pozdrawiam Ciebie, i całą Resztę :wink:
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Ostatnio znalazłem w treści tego forum słowo heteroelastyczny. Ja z jego próbą definicji się nie zgadzam i stawiam na swoją próbę definicji. ale może Tobie przypasuje ta o skakaniu z kwiatka na kwiatek?
ks.Braganza
mASełko
Posty: 115
Rejestracja: 3 lip 2008, 15:19

Post autor: ks.Braganza »

Eryk pozdrawiam :)

Ognik, a może darujmy sobie nazewnictwo, co? ;) w pierwszej kolejności jesteśmy ludźmi, nikim innym, żadnym innym alienem-predatorem, co to lubi raz waginę raz członki męskie ;) czy tam radosną pszczółką-bzykówką co to lata z kwitka na kwiatek :P
ODPOWIEDZ