Bonjuor :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Chrisben
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 6 sie 2008, 22:35

Bonjuor :)

Post autor: Chrisben »

Jak zwykle na wstępie witam wszystkich użytkowników forum :)

"Kazali" się przywitac, więc to czynię :P
Jestem osobą dośc egoistyczną, materialistą do potęgi "entej", narcyzem, i niewyobrażalnie ogromnym indywiduum :) zapewne zaraz zostane skrytykowany przez wszystkich za te przymioty, ale cóż I'm what I'm :)

Trafiłem tu po części przypadkowo, po części nie ...
Od początku kiedy człowiek zaczyna choc trochę myślec, wiedziałęm że jestem inny od każdego. Nie interesowały mnie rzeczy, które pozostali uważali za normalne a wręcz oczywiste.
Mowa tu przede wszystkim o seksualności. Jako 10-letni chłopak nie miałem większego pojęcia o wielkim świecie.Dochodziłem jednak pomału do wniosków, że kiedy inni chłpocy podniecali się na samą myśl o zobaczeniu piersi nie wspominając już o czymś innym to mnie w ogóle to nie interesowało, z czasem dowiadywałem się że są faceci którzy wolą mężczyzn. Szczerze? Obawiałem się bardzo, że to może dotyczyc również mnie. Ale bardzo szybko uświadomiłem sobie że na całe Boże szczęście homoseksualistą nie jestem. Kiedy byłem już o wiele hmm no dajmy o wiele :P starszy miałem te 15-16 lat zaczołem pojmowac że tak naprawde nie kręci mnie żadna płec, nie osiągam podniecenia na myśl o nagiej kobiecie a tym bardziej o nagim facecie. Na te lata nie byłem aż taki oczytany i nawet niewiedziałem że coś takiego istnieje nie mówiłem o tym nikomu gdyż do (teraz będzie śmiech na sali) do tych wakacji myślałem że jestem jedynym takim przypadkiem na całym świecie, kiedy wkońcu zaczołem o tym opowiadac zbulwersowanie sięgneło zenitu moje tym wyżej bo irytowałomnie że nie potrafie nazwac nawet mojej orientacji seksualnej myślałem tak naprawdę, że w ogóle jej nie posiadam :) no ale te czasy niedawno, bardzo niedawno mineły naszczęście dowiaduje się coraz więcej o nas- aseksualistach za którego uważam się w 100 % Nie podnieca mnie seks nagośc potrafię powiedziec że ktoś jest atrakcyjny niekiedy nawet i piękny. To samo tyczy się również ciała ciało również może by piękne np pięknie zbudowane dla mnie krągłości Beyonce są piękne ale nie pociąga mnie ona seksualnie nie wyzwala we mnie ona żądzy itp mam nadzięję że każdy mnie rozumie choc troszkę :P na koniec chciałbym również oznajmnic że coś takiego co niektórzy nazywają miłościa dla mnie NIE ISTNIEJE. Nie potrafię zrozumiec ludzi "zakochanych" nie potrafię zrozumiec związków :) Na koniec chciałbym przeprosic za te wypociny rzeczywiście trochę się rozgadałem pewnie nikomu nie chce się tego czytac no ale cóż ... :P
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Witaj, wszystko przeczytałam.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Chrisben
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 6 sie 2008, 22:35

Post autor: Chrisben »

Uznałaś mnie już za skończonego idiote czy jeszcze nie :P
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Nie, nie uznałam Ciebie za idiotę.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Re: Bonjuor :)

Post autor: Weep »

Chrisben pisze: Jestem osobą dośc egoistyczną, materialistą do potęgi "entej", narcyzem, i niewyobrażalnie ogromnym indywiduum :) zapewne zaraz zostane skrytykowany przez wszystkich za te przymioty, ale cóż I'm what I'm :)
E tram, od razu krytyka. Raz podobnie przedstawiłam się na jednym forum i kilka dni później byłam już modem. ;)

Witaj.
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
zielonooka_24
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 17 lip 2008, 21:04
Lokalizacja: Śląsk-Katowice

_

Post autor: zielonooka_24 »

hejka:) ja również przeczytalam ha! krytykować Cie nie bede gdyż uważam że większosc z nas jest materialistami, tyle tylko że jedni sie do tego przyznają a drudzy nie hehehe No ale niesttey świat kręci się wokół pieniądza tak było jest i będzie. Ktoś powie dla mnie kasa nie jest ważna, no ale bez niej nie da się życ. Zresztą wszystkie przyjemności wiążą się z pieniądzem- wycieczki, podróże, wszelkiego rodzaju pasje jeśli chcemy je rozwijać najczęściej wiąże się to z kosztami. Ja np kocham taniec, no i niestety wszystkie treningi na któe uczęszczam są płatne. uwielbiam uczyć się języków- szkoła do której uczęszczam również jest płatna itd ittp I ja nie widze w materializmie nic złego chyba ze ktoś dla kasy potrafi dopuścić się jakiegoś przestępstwa bądź pieniąze są wazniejsze niż ludzie i ich zarabianie jest ważniejsze od kontaktu z innymi. Pozdrawiam serdecznie:)
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Yo Chrisben :!: :ciasto:
Chrisben pisze:myślałem że jestem jedynym takim przypadkiem na całym świecie
Tjaa, doskonale znam to uczucie :mrgreen: Nawet na tym forum czuję się trochę jak alien, bo jak na razie stanowimy chyba 5% forumowiczów. Miażdżąca większość to osoby z romantycznymi skłonnościami ;)
Chrisben pisze:irytowało mnie że nie potrafie nazwac nawet mojej orientacji seksualnej myślałem tak naprawdę, że w ogóle jej nie posiadam :)
Heh, ja właściwie ciągle tak to widzę ;) Moim zdaniem takie osoby jak ja (czy Ty) nie posiadają orientacji seksualnej i właśnie to jest przyczyną naszej aseksualności.
Jedna osoba z forum stwierdziła kiedyś, że wpychanie aseksualności pomiędzy orientacje seksualne to jak umieszczanie ateizmu wśród religii - myślę, że to niezłe porównanie.
Chrisben
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 6 sie 2008, 22:35

Post autor: Chrisben »

Ateizm uznaje za religie a aseksualizm za orientację :) tak byc powinno ! A asy muszą walczyc by tak się stało :)
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Chrisben pisze:Ateizm uznaje za religie a aseksualizm za orientację :) tak byc powinno ! A asy muszą walczyc by tak się stało :)
Niech walczą te asy, którym zależy. Ja muszę tylko umrzeć i się wysr**ć. ;)
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Chrisben
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 6 sie 2008, 22:35

Post autor: Chrisben »

Życzę zatem miłego srania :)
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

A miłej śmierci to już nie?
....
.....
:(
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Chrisben
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 6 sie 2008, 22:35

Post autor: Chrisben »

Hmm no skoro tak bardzo chcesz to miłego umierania również :P
Piegusek
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 19 sie 2008, 18:23
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Piegusek »

Witam Cię bardzo serdecznie.
I tu potwierdza się moje przekonanie...
jedyny i oryginalny ;D … warto dodać że szczery i odważny.

pozdrawiam.
Chrisben
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 6 sie 2008, 22:35

Post autor: Chrisben »

Dzięki za komplementy no ale w sumie to się zgadza :)
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

witam na forum

krytyka zawsze jest potrzebna :D w szególnie ta konstruktywna
kolejny as na forum jak zwyczaju to bywało za dawnych czasów teraz coraz żadziej :ciasto: :ciasto: naprzywitanie
ODPOWIEDZ