Heyah Banana =)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Merryhuana
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2006, 20:03

Heyah Banana =)

Post autor: Merryhuana »

Witam, nazywam się Merry (właściwie to nie jest moje prawdziwe imię, ale wolę żeby się tak do mnie wszyscy zwracali =).
Jestem tu dzięki Enessis, która Was znalazła (Hello Ennie!!!). Mam nadzieję, że znajdę tu trochę zrozumienia, a także oderwania od smutnej rzeczywistości.


PS. Ja też uwielbiam czekoladę, ale ciastem oczywiście nie pogardzę ^_^
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Heyah Banana =)

Post autor: alicja »

Witaj Merry :D
Na razie dla Ciebie tylko ciasto :ciasto:, ale może jakaś czarodziejka wyczaruje trochę czekolady... :)
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Heyah Banana =)

Post autor: Agnieszka »

Merry, to :ciasto: jest czekoladowe ;) Tzn. właściwie to jest to :ciasto:-kameleon - smakuje w taki sposób, jaki odpowiada konsumującemu/ej ;)
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Heyah Banana =)

Post autor: NAIRIN »

Bez :ciasto: się nie obejdzie ;) Postuj jak najwięcej, dyskutuj i pisz ile wlezie :D
Awatar użytkownika
Shadow
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 3 lut 2006, 19:49

Re: Heyah Banana =)

Post autor: Shadow »

No witam, witam. Przeglądając stronkę Enessis tak się zastanawiałem, czy jesteś postacią fikcyjną, czy też rzeczywiście tworzysz z Ennie jakiś specjalny "kind of team". Skoro jesteś jednak postacią realną, chętnie poczęstowałbym Cię ciastem o takim samym statusie, niestety mam do dyspozycji tylko wirtualne, więc może dwa zrekompensują choć trochę taki stan rzeczy :ciasto: :ciasto:
Na zrozumienie na pewno możesz liczyć, napisz coś jednak aby nam je ułatwić

Hej :D
Enessis

Re: Heyah Banana =)

Post autor: Enessis »

Hej, Merry! ^_^
Nice to see you here. Sweet, have some chocolate!
Obrazek
Shadow pisze:No witam, witam. Przeglądając stronkę Enessis tak się zastanawiałem, czy jesteś postacią fikcyjną, czy też rzeczywiście tworzysz z Ennie jakiś specjalny "kind of team". Skoro jesteś jednak postacią realną, chętnie poczęstowałbym Cię ciastem o takim samym statusie, niestety mam do dyspozycji tylko wirtualne, więc może dwa zrekompensują choć trochę taki stan rzeczy :ciasto: :ciasto:
Na zrozumienie na pewno możesz liczyć, napisz coś jednak aby nam je ułatwić

Hej :D
Racja,'kind of team' to dobra dla nas nazwa. ^_^' A Merry jest jak najbardziej prawdziwa. =)
ODPOWIEDZ