Witam

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Zapraszam, placyk przed pieczarą z trawką przystrzyżoną, jest gdzie usiąść :weed:
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Post autor: AStronom »

Witaj smoku, przepradzam że tak późno, ale za to będzie wystawnie
:ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
:cake2: :cake2: :cake2: :cake2: :cake2: :cake2: :birthday:
:wino: :wino2: :wino: :wino2: :wodka: :piwo: :piwo: :piwo: :
:cloud: :ssoleil: :relaks: i trochę fajerwerków :zauber:

Przy okazji dowiedziałem się, że Artemis czeka na portret - bez obaw, narysuję w swoim czsie i artemis, i na pewno szarego smoka, zwłaszcza, że lubię fantastykę
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

AStronom pisze:Przy okazji dowiedziałem się, że Artemis czeka na portret - bez obaw, narysuję w swoim czsie i artemis, i na pewno szarego smoka, zwłaszcza, że lubię fantastykę
Fantastyka, jak najbardziej!
Zapraszam na poczęstunek :ciasto: :ciasto:
:kawa: czy :absinthe:
Awatar użytkownika
AStronom
ciAStoholik
Posty: 310
Rejestracja: 2 kwie 2009, 17:39
Lokalizacja: z nudów

Post autor: AStronom »

Poroszę kawę, to zielone wgląda niebeziecznie.
Zaczynałem rysowanie właśnie od smoków.
Z twoich postów wynika, że masz ciekawą osobowość, chociaż nadal nie wiem czy jesteś m czy k
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

To jest tajemniczy Don Pedro z Krainy Deszczowców - carramba! a może nie? może to Smok Wawelski szukający profesora Gąbki? W bajkach smoczej płci jakoś nigdy nie określano, więc cóż za różnica:-) Smok to smok, a że szary... bo tak lubi pewnie;-)
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

AStronom pisze:Poroszę kawę, to zielone wgląda niebeziecznie.
Zaczynałem rysowanie właśnie od smoków.
Z twoich postów wynika, że masz ciekawą osobowość, chociaż nadal nie wiem czy jesteś m czy k
Proszę bardzo: :kawa: ja już raczej :woda: , bo za chwilę wybieram się do spania. Jutro poniedziałek i po staremu praca, trening i praca :P
Rysowanie smoków - piękna rzecz. Ja niestety tylko odwzorowuję rzeczywistość. Tak z głowy to ciężko... :sad2:
Osobowość moja ciekawa - powiadasz. Chyba jednak nie :|
Na razie sporo zamieszania dzięki moim wpadkom, gafom itp
Lizzy pisze:To jest tajemniczy Don Pedro z Krainy Deszczowców - carramba! a może nie? może to Smok Wawelski szukający profesora Gąbki? W bajkach smoczej płci jakoś nigdy nie określano, więc cóż za różnica:-) Smok to smok, a że szary... bo tak lubi pewnie;-)
Znam tą bajkę :lol:

A teraz dobranoc, czas na mnie. Aaaaaaaaa! :yawn:
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

szarysmok pisze: Rysowanie smoków - piękna rzecz. Ja niestety tylko odwzorowuję rzeczywistość. Tak z głowy to ciężko... :sad2:
Hmm, z głowy ciężko? Można dac upust formie, kolorom i wszelkim prawidłom technicznym, miec odpowiednie nazwisko i arcydzieło gotowe;-)
Dobranoc
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Skoro udało mi się dorwać na chwilę do netu, to pozdrawiam wszystkich wędrowców…
Lizzy, jestem prostym smokiem, więc moje malarstwo dość proste i banalne. Ale wolę takie niż żadne.
:ciasto: :ciasto: :kawa: :kawa:
Lizzy
ASter
Posty: 616
Rejestracja: 17 cze 2009, 16:28
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Lizzy »

Rzeczywistośc nie jest ani prosta, ani banalna, co najwyżej czasem wydaje się byc kiczowata. Na pewno nie jest banalna, o nie:-)
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Lizzy pisze:Rzeczywistośc nie jest ani prosta, ani banalna, co najwyżej czasem wydaje się byc kiczowata. Na pewno nie jest banalna, o nie:-)
W tej chwili jestem tylko na krótko w pieczarze, ale moze skreślę kilka słów i zmieszczę się w czasie. Co do rzeczywistości, to temat rzeka. W każdym razie zawsze czymś zaskoczy :shock:
Teraz proponuję szybki deser :cake2: :kawa: :kawa: niestety za chwile muszę jeszcze wyjść, ale wrócę wieczorem - przynajmniej mam taka nadzieję. Pozdrawiam
dziwożona pisze:Sądząc po Twoich wypowiedziach, stawiam na to, że jednak jesteś kobietą.
A cóż takiego jest w moich prostych wypowiedziach, Pani Uroczysk i Bagnisk, że tak pewnie się opowiadasz względem mojego sexus?

To jeszcze ja, chyba nie wyjdę... Mam pytanie, bo moja łacina kiepściutka, może trzeba napisać względem mojego sexum?
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

szarysmok pisze:Pierwsza pozna odpowiedź, zgodnie z moją obietnicą, Artemis
Widzisz szarysmoku na dole taki prostokąt z napisem "pw"?
To kliknij.

I nie mów, że za wcześnie. Ja swoją pierwszą pięćdziesiątkę klikałam 3 m-ce :wink:
Poza tym nikomu nie powiem, obiecuję.

A i dobry uczynek przy okazji zaliczysz.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Widzę i już klikam, tylko złapię oddech... bo dopiero co hopsss do pieczary

:typing:
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Wypowiadam się tak, bo potrafię czytać.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

...tak, to wyjaśnia wiele. OK.
Pozdrawiam, Zawoalowaną Panią z Uroczysk. Zyczę udanego dnia i do zobaczenia, gdzieś na forum :kocha:

A teraz hooops do tematu: jaka u ciebie pogoda :D
Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła
Posty: 435
Rejestracja: 30 sie 2009, 22:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Zuzanna »

I ja witam :kawa: i :ciasto: Też jestem tu nowa jeszcze :)
ODPOWIEDZ