Hello :-))

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
karola00
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2006, 22:06
Lokalizacja: wa-wa

Hello :-))

Post autor: karola00 »

I co ja robię tu ??
Długo zbierałam się żeby na poważnie myśleć że z moją seksualnością jest coś nie tak...
Aczkolwiek czy to jest aseksualność??
Lubię się przytulać, czuć bliskość drugiego człowieka, leżeć razem i rozmawiać... na samą myśl o jakimś zbiżeniu od razu się "spinam" i humor mi się zmienia
Mając faceta muszę czasami udawać że jego pieszczoty sprawiaja mi przyjemność choc najchetniej uciekłabym gdzie pieprz rosnie ...
Zaczełam kombinowac tak, żebysmy nie zostawali sami
i czuje sie z tym podle, przyznac sie nie potrafię, zerwać też nie bo mi zależy ale więcej nie chce się też zmuszać
to wszystko nie jest takie proste, ale w koncu gdzies mogłam o tym napisać
pozdrawiam serdecznie :))
malima
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 22 lut 2006, 15:57

Re: Hello :-))

Post autor: malima »

karola00 pisze:muszę czasami udawać
Witaj :) :ciasto: miałam podobnie, miałam bo się rozstałysmy sie tzn ja odeszlam. Tez jestem tutaj nowa, ale wydaje mi sie ze jestesmy na podobnym etapie ;). Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Hello :-))

Post autor: alicja »

Witaj Karola :D
Powitalne :ciasto: :ciasto: dla Ciebie

Zastanawianie się nad swoją (a)seksualnością jest w porządku, ale czy na pewno powinnaś udawać przed swoim partnerem? Na dłuższy dystans to raczej nie przyniesie korzyści, ani Tobie, ani jemu. Myślę, że powinnaś przemóc obawy i porozmawiać z nim. Wiem, łatwo się mówi ;)
Ale wtedy być może, jeśli będziecie pracować nad tym razem, będzie Ci łatwiej dojść do porozumienia z samą sobą, i zrozumieć, czy unikasz seksu po prostu "z natury", czy też są inne powody, możliwe do usunięcia.
Tak czy inaczej, życzę powodzenia w trudnej sztuce poznawania samej siebie :)
I czuj się tutaj jak w domu, zapraszam do wszelakich dyskusji :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Hello :-))

Post autor: Agnieszka »

Witaj, Karola00 :) :ciasto: dla Ciebie
Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Posty: 410
Rejestracja: 15 lip 2005, 08:14
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Hello :-))

Post autor: NAIRIN »

Witaj karola00, zastanawianie się nad seksualnością/aseksualnością, a zwłaszcza swoją, jest chyba dość normalne. Uciekanie również znam. Póki co :ciasto: dla Ciebie i pisz duuuuużo :)
Awatar użytkownika
kibic
łASuch
Posty: 152
Rejestracja: 2 gru 2005, 10:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Hello :-))

Post autor: kibic »

Głowa do góry, może poprawi ci chumor fakt że są tu nawet tacy ludzie jak ja, którzy nawet nie potrafią zacząć z kimś żyć.
wasz k i b i c
Awatar użytkownika
Shadow
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 3 lut 2006, 19:49

Re: Hello :-))

Post autor: Shadow »

Witam :ciasto: :D

Moim zdaniem, nie warto odwlekać w nieskończoność konfrontacji ze swoimi problemami, a szczególnie takimi, które same się z czasem nie rozwiążą (niestety większość problemów ma tę pierońsko irytującą cechę, że same nijak nie chcą się rozwiązywać). W takich sytuacjach najczęściej stajemy przed wyborem czy zaboli nas teraz, czy może później, przy czym to później boli na ogół znacznie bardziej. Mam nadzieję, że znajdziesz jakieś wyjście z sytuacji, choć wiem, że nie jest to proste. Hej :D
ODPOWIEDZ