Witam.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
MetsänVarjo
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2010, 05:11
Lokalizacja: Skute lodem pola wieczności

Witam.

Post autor: MetsänVarjo »

Skoro już tu wpadłam, myślę że nietaktem byłoby się nie przedstawić.

Lat: 19
Lokalizacja: północ Polski
Największe pasje: muzyka, język i kultura Finlandii, w wolnych chwilach spacery po lesie :)

Trafiłam tutaj przez Wikipedię w trakcie poszukiwania informacji na temat aseksualności. Jestem w związku z seksualnym chłopakiem, ale powiem szczerze że jak tylko ma dojść do czegoś więcej niż przytulenie, czuję dyskomfort... Z początku myślałam że to może wina sporego temperamentu mojego chłopaka, ale po zrobieniu dłuższej przerwy i przestawieniu się na rzadsze kontakty moja niechęć nie ustąpiła, a wręcz zaczęła się nasilać. Z czasem zaczęłam się niepokoić... Bo jak to, przecież to nie jest normalne, ze mną musi być coś nie tak - po przejrzeniu Waszego forum przekonałam się, że jednak nie do końca...

Nie stronię od flirtu, ale jedynie niezobowiązującego. Nie jest ze mną tak, że nie podobają mi się mężczyźni - owszem, podobają; ale to, że jakiś facet wygląda dla mnie "pociągająco" nie znaczy, że mam ochotę się z nim przespać (dodam że w wieku 19 lat jestem dziewicą, i nie zamierzam tego zmieniać). Przyjaciółka twierdzi, że skoro podoba mi się płeć przeciwna (a raczej nieliczne jej egzemplarze), to mi "przejdzie" - ale ja nie byłabym tego taka pewna. Bliskość i relacje duchowe są dla mnie znacznie bardziej wartościowe niż cielesne. Kiedyś myślałam, że to... złe, że jestem w pewnym sensie egoistyczna, dziś jednak wiem że chyba najcenniejsze co mogę zaoferować drugiemu człowiekowi to miłość i przywiązanie bez zabarwienia erotycznego... i prawdę mówiąc byłam w szoku, że znalazłam ludzi myślących podobnie i nie potrzebujących seksu do życia. Oczywiście w szoku pozytywnym. Więc postanowiłam dołączyć... mam nadzieję, że nie pogonicie mnie siekierami ;)

Podsumowując - cześć. :D
Too much for the narrow minds
condemned as an evil whore
She didn't mind, 'cause deep inside
she had reached something more

And I saw her smile
as the flames rose
She looked up to the sky
and the air froze
Something in her eyes...
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Nie martw sie ja tam nawet nie mam siekiery :mrgreen:

Witaj witaj :cow: :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

Ja mam siekierę, ale się nie obawiaj (: Nie chciałabym uszkodzić koleżanki z północy ^^

Witaj, czuj się jak u siebie ;)
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Siekiera? :shock:
Chyba do ogniska by lod polnocy roztopic? :mrgreen:

Witam ;)
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Hej!
Przeczytałam Twojego posta i padłam z wrażenia.
Szacunek za to, że znasz język polski, zasady jego ortografii i gramatyki, a na dokładkę swoją wiedzę wprowadzasz w życie.
Witam Cię tym bardziej gorąco, bo już straciłam wiarę w ludzi (a zwłaszcza w młode pokolenie).
Przyjmij ode mnie wyrazy sympatii, ba!, a nawet formy czci i uwielbienia.
Mam nadzieję, że ośmielisz się i napiszesz o sobie coś więcej, bo wydajesz się wielce interesującą osobą.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

:hello:
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła
Posty: 435
Rejestracja: 30 sie 2009, 22:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post autor: Zuzanna »

Witaj na forum i czuj się jak u siebie.
beata74
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 20 wrz 2009, 21:08

Post autor: beata74 »

Hello!

a dziwo żona z tym węglem to co najmniej 15 000 lat ...
beata
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Post autor: CloudninowaSWQ »

beebep pisze:Nie martw sie ja tam nawet nie mam siekiery :mrgreen:

Witaj witaj :cow: :D
Ja też nie mam :)Witaj :)
ODPOWIEDZ