cześć

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
rose
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 11 lip 2006, 08:10
Lokalizacja: Poznań

cześć

Post autor: rose »

Jestem nowa :) Mam 25 lat, prawdopodobnie jestem aseksualna i mam zamiar przejść nad tym porządku dziennego. Pozdrawiam wszystkich!
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: cze¶æ

Post autor: magellan »

witam - tradycyjnie jako pierwszy :mrgreen: . no i jak zwykle :ciasto: . ok, dostaniesz 2 :ciasto: :ciasto: . :wink:

a.. mozna zapytac, dlaczego nie jestes tego pewna? ("prawdobodobnie") :roll: (hmmm.., albo jestem as, albo nie... :?: )

magellan :D
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: cze¶æ

Post autor: Agnieszka »

Witaj rose i baw się dobrze :ciasto: :ciasto:

PS.
Czy u Was też takie upały? Bo ja chyba powoli zaczynam znikać - część mnie już wyparowała od tego gorąca :?
marzyciel
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 29 kwie 2006, 00:52
Lokalizacja: Niemcy

Re: cze¶æ

Post autor: marzyciel »

Witaj Rose!
I ja rowniez chcialbym Cie tu serdecznie powitac i poczestowac wlasnorecznie kupionym ciastem: :ciasto: :mrgreen:
Pozdrawiam i zycze wielu ciekawych dyskuscji i milych chwil spedzonych tu z nami. :rozowe:
rose
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 11 lip 2006, 08:10
Lokalizacja: Poznań

Re: cze¶æ

Post autor: rose »

Dziekuje za wszystkie miłe słowa powitania i za ciacha (a mialam sie odchudzać, ale to od nast. poniedziałku w takim razie :-)

A teraz ku wyjaśnieniom: ''prawdopodobnie'' ponieważ nie jestem pewna. Chciałabym pokochać człowieka za to kim jest a nie dlatego że jest we mnie, w nim porządanie seksualne... Chciałabym pokochać kogoś i nie być sama (egoizm?) A najbardziej chciałabym poznać siebie...

Do Agnieszki. Wyobraź sobie że dzisiaj rano padało, to był pierwszy deszcz od ... od tygodnia na pewno a chyba i dawniej. I dzisiaj rano jak wracałam z pracy to nawet zmarzłam troszeczke. Czyzby koniec upałów. :)

Nie ma to jak orzeźwienie ;) Więc orzeźwiająco pozdrawiam!
ODPOWIEDZ