Witam wszystkich!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Inid
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 5 wrz 2006, 04:08
Lokalizacja: Melbourne

Witam wszystkich!

Post autor: Inid »

Czytam to forum juz od dawna, ale dopiero teraz zdecydowalam sie zarejestrowac. Ciesze sie, ze jestescie, ze nie jestem sama. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze dostane kawalek ciasta;)
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Kuba »

Witam!

Może cię przekupię ciastem żebyś trochę więcej napisała o sobie. Prosze :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:

Zaznaczam że to ciasto jest niekaloryczne. Wiem ja też byłem tą niekalocznością zaskoczony. Dostałem dużo ciasta na początek jak się zapisywałem a dopiero pózniej się dowiedziałem że jestem karmiony ciastem bez cukru. :P

Skąd piszesz? Jestem ciekaw bo twój post jest napisany o czwartej nad ranem czasu polskiego. Czyżby z hameryki czy raczej wróciłaś z imprezki?
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam wszystkich!

Post autor: lucyfer »

No też poczęstuję ciachem do nabrania sił, ażebyś miała siłe pisać na forum ;) :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Inid
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 5 wrz 2006, 04:08
Lokalizacja: Melbourne

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Inid »

Dziekuje pieknie za ciasto:) Od razu odpowiadam na pytanie - post napisany o 4 nad ranem, bo aktualnie siedze w Australii, roznica czasu 8h:)

Ciezko mi pisac o sobie, to chyba jeszcze nie ten etap, ale postaram sie... Dawno temu, kiedy jeszcze nawet nie wiedzialam ze istnieje slowo 'aseksualizm' (nie mowiac juz o organizacji) probowalam sie zwierzyc przyjacielowi, ale wyslal mnie do psychiatry:/ Tutaj mi to pewnie nie grozi, ale jakos od tamtej pory nie przepadam za zwierzeniami...

O mnie: mam 21 lat, jestem, jak to ktos ladnie ujal, heteroromantycznym asem (wiem, to brzmi jak przywitanie w klubie AA;) ). Dosc dlugo probowalam nim nie byc, podejmowalam rozne proby, wchodzilam w zwiazki, ktore zawsze rozpadaly sie z powodu seksu, bylam nawet zakochana, ale ostatnio dalam sobie z tym wszystkim spokoj. Zycie jest wystarczajaco ciekawe i dostarcza mi tylu wrazen, ze cala ta erotyczna sfera wydaje mi sie zupelnie bezsensowna. Zupelnie nie rozumiem dlaczego nie-asy przykladaja do niej tak wielka wage... Jest wiele spraw, o ktore chcialabym zapytac, przedyskutowac, ale to chyba nie miejsce na to.. I to chyba tyle na razie.

Pozdrawiam!
Salomea

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Salomea »

Witaj Inid trochę się spóźniłam z tym ciastem :ciasto: :ciasto: :ciasto: smacznego. :wink: :D :sea:
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Uluru »

Witaj Inid - Asie z antypodów. :ciasto:
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
beciii78
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 7 wrz 2006, 09:00
Lokalizacja: Łódź

Witaj!

Post autor: beciii78 »

dzisiaj nie jestem zbyt rozmowna więc się tylko przywitam
:ciasto:
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Witam wszystkich!

Post autor: magellan »

hi Inid, Uluru i beciii78. :wink:

ciasto dla wszystkich. :ciasto: :ciasto: :ciasto:

a co to? ten killer to byl obrazeczek od NAIRIN. :roll:

magellan :wink:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

WITAM SERDECZNIE

Post autor: ewutek »

Ciasto dla głodnych (i dla mnie, mniam)! :ciasto: :ciasto: :ciasto: :aven:
Awatar użytkownika
lucyfer
AS gaduła
Posty: 454
Rejestracja: 13 kwie 2006, 02:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Witam wszystkich!

Post autor: lucyfer »

Jeszcze troche i od tego ciacha wybuchne:P Bo u mnie wrześień to czas przeżarcia, normalnie jeszcze gorzej niż na Boże Narodzenie:P Bo wczoraj miała imieniny moja siorka, jutro ma urodziny mój ojciec, a jeszcze tuż tuż moje urodzinki i kilka dni póxniej imieninki :D:D Oł.... jeeeee... ciacho ciacho dla wsiech :P :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto:
ODPOWIEDZ