Witam

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
September
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2012, 12:16

Witam

Post autor: September »

Witam wszystkich serdecznie;

Po przeczytaniu kilku artykułów w necie na temat aseksualizmu i moich przemyśleniach trafiłam właśnie na tą stronę. Bardzo się cieszę, że wreszcie nie czuję się sama i „inna” w tym temacie, że ktoś jest w stanie zrozumieć to co czuję.

Z racji tego, że jestem nową użytkowniczką forum, chciałabym się przedstawić; na imię mi Magda, mam już 32 lata - choć wcale na tyle się nie czuję, a na pewno nie wyglądam :). Pochodzę z Poznania.

Jestem prawie w 100% pewna, że jestem aseksualna. Nigdy nie byłam zainteresowana uprawianiem seksu, związek bez seksualności zdecydowanie bardziej mi odpowiada.
Szczerze mówiąc obrzydza mnie „ta” część ciała mężczyzny.
Bardzo długo, nie mogłam uwierzyć, że moi znajomi, koleżanki w tym młodsza ode mnie siostra TO robią, ciągle o Tym mówią!

Czułam wtedy Tę moją odmienność, że nie jestem trendy, że nie potrafię odnaleźć się w świecie, w którym pełno seksu, że nie żyję tak jak typowa dziewczyna, a przecież nią jestem.

Będąc na studiach, zakochałam się w cudownym, wyjątkowym chłopaku. Czułam się szczęśliwa… Nasza miłość miała być na zawsze… Wszystko robiliśmy razem, wszędzie bywaliśmy razem – tylko jednego nie robiliśmy razem… Niestety nasz związek nie przetrwał próby czasu - z wiadomych względów… Pękło mi wtedy serce….

Generalnie jestem chyba typem samotnika i różnie mi z tym jest. Chciałabym jednak dzielić z kimś radości jak i smutki dnia codziennego, mieć przy sobie bratnią duszę, czy też móc z kimś wyjść do kina, na imprezę, czy na zwykły spacer.

Tęsknię za przeszłością, beztroskimi, wesołymi czasami, które już nie wrócą. Wszyscy najbliżsi dojrzali. Pozakładali rodziny, mają małe dzieci, stali się dorosłymi ludźmi. Ja nie…


Pozdrawiam, Magda
Felixis
ASysta
Posty: 251
Rejestracja: 11 sty 2012, 15:51

Re: Witam

Post autor: Felixis »

Witaj Magdaleno wśród nas :)

Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że tutaj wielu z nas ma podobne przeżycia i odczucia...i choć zdecydowana większość jest samotnikami, to jednak występuje ta ludzka chęć przebywania z kimś innym. Oczywiście seksualni tego nie zrozumieją... Dla nich głownie liczy się jedno i w takim wypadku można najwyżej osiągnąć pułap przyjaźni... życzę Ci jednak, żebyś znalazła osobę która w pełni Cie zrozumie i z którą będziesz mogła iść przez życie ;) Jest tutaj nawet dział "szukam partnera/partnerki". Polecam, byś założyła tam temat :D

A... i masz ciasto na powitanie! :D :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Wszyscy wiedzą lepiej...
wiatr
harnAS
Posty: 122
Rejestracja: 19 sty 2009, 14:04

Re: Witam

Post autor: wiatr »

September pisze:...ciągle o Tym mówią!
...
Generalnie jestem chyba typem samotnika i różnie mi z tym jest. Chciałabym jednak dzielić z kimś radości jak i smutki dnia codziennego, mieć przy sobie bratnią duszę, czy też móc z kimś wyjść do kina, na imprezę, czy na zwykły spacer.
...
Wszyscy najbliżsi dojrzali. Pozakładali rodziny, mają małe dzieci, stali się dorosłymi ludźmi. Ja nie…

czesc September.
ten nick natychmiast przywodzi na mysl tytul jednego z moich ulubionych utworów "September Sun" właśnie :)
http://www.youtube.com/watch?v=fUWXSE-bbIA&ob=av3n

...zacytowałem, zeby sie nie powtarzac. mam to samo.
Gazing through the window at the world outside ...
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS
Posty: 774
Rejestracja: 1 wrz 2010, 06:56
Lokalizacja: Pyrlandia

Re: Witam

Post autor: Wicherek »

Jak fajnie, kolejna poznanianka na forum :)

Witam serdecznie krajankę, czuj się jak u siebie. :ciasto:
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>
Camilos91
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 10 mar 2012, 07:58

Re: Witam

Post autor: Camilos91 »

Hej:)
Wiele z nas także przechodziło takie smutne chwile, kiedy dowiadujemy się, że to wielkie uczucie jak miłość jest sprowadzane tylko i wyłącznie do tak prostego słowa jak sex..
Mam nadzieje, że na tym forum znajdziesz i otoczysz się odpowiednimi ludźmi.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
meg
ASter
Posty: 693
Rejestracja: 24 mar 2011, 09:46

Re: Witam

Post autor: meg »

Witam imienniczkę :hello:
Jesteśmy ofiarami geografii. Kulturowo, intelektualnie, uczuciowo.
Awatar użytkownika
matnia
mASełko
Posty: 125
Rejestracja: 23 sty 2011, 16:55
Lokalizacja: CT

Re: Witam

Post autor: matnia »

Witaj :D ciastko na powitanie :ciasto: :ciasto: :ciasto:
"Człowiekowi wydaje się, że jest gigantem, a jest ***."
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: Witam

Post autor: Winkie »

Witaj.
September pisze:Tęsknię za przeszłością, beztroskimi, wesołymi czasami, które już nie wrócą. Wszyscy najbliżsi dojrzali. Pozakładali rodziny, mają małe dzieci, stali się dorosłymi ludźmi. Ja nie…
Smutna prawda. :( Mimo, że młodsza nieco jestem od Ciebie, to obok mnie dzieje się to samo. Moi rówieśnicy mają założone rodziny, albo przynajmniej są w stałych związkach. Zajęci sobą, nie mają już ani czasu, ani też wyraźnej potrzeby dłuższego przebywania z innymi ludźmi... Inne potrzeby już i cele w życiu.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Witam

Post autor: chochol »

Witaj September
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
September
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2012, 12:16

Re: Witam

Post autor: September »

Dziękuję wszystkim serdecznie za milutkie przywitanie :)

Czytając - choć jeszcze niewiele wątków na tym forum muszę przyznać, iż dużo tu życzliwych i sympatycznych ludzi chcących pomóc, doradzić, podzielić się ze swoimi przeżyciami oraz przemyśleniami.
Naprawdę miło tu zaglądać. Myślę, że wiele się tu dowiem i wiele kwestii przemyślę.

Ponieważ właśnie zaczęła się wiosna - moja ulubiona pora roku (jak i lato oczywiście) zasyłam bardzo słoneczne, wiosenne i cieplutkie pozdrowienia.
Awatar użytkownika
Mohammed
zASpany krASnoludek
Posty: 174
Rejestracja: 27 sty 2012, 22:31
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Mohammed »

Witaj Magdo :ciasto:
Non Omnis Moriar

Obrazek
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Witam

Post autor: dimgraf »

Witaj :ciasto:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Witam

Post autor: tymczasowy »

Czesc, milo cie tutaj widziec :ciasto:
Awatar użytkownika
soul
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:25

Re: Witam

Post autor: soul »

September pisze:Wszyscy najbliżsi dojrzali. Pozakładali rodziny, mają małe dzieci, stali się dorosłymi ludźmi. Ja nie…
A ja myślę, że Ty również dojrzałaś- istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że odnalazłaś siebie i Twoja osobowość się zjednoczyła. :)

Witaj, Magdo. :)
Try, to look at me and really see my heart.
ODPOWIEDZ