Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
arienncia
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 2 maja 2013, 21:16
Lokalizacja: Polska , Trójmiasto

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: arienncia »

Philosoph pisze:Skoro lubisz zwiedzać wszystko to czemu nie grasz w Skyrima? Albo Morrowind? Dragon Age? Gothic? Wiedźmin? W eRPeGach z pewnością jest więcej lokacji do przejścia niż w szczelałkch - nie liczę Tomb Raider i ME, bo tam było gdzie chodzić, w resztę nie grałem. Za to Dragon Age to gra na ponad 100 godzin jeżeli zaglądasz w każdy kont. A Skyrim jest tak ogromny, że można się zniechęcić. Ale jak się wejdzie do jakiegoś podziemia, że końca nie widać to będąc nieostrożnym można zastać świt za oknem. W Skyrim też mam nabite ponad albo około 100 godzin. Główny wątek ledwo co zaczęty, bo zawsze jakiś loch się napatoczy. :lol:
Dragon Age i Dragon Age 2 mam już za sobą :P Teraz liczę że poprawią te elfy w 3 XD . Morrowinda mam już od kilku lat XD Niestety Skyrima muszę przecierpieć bo na mojego laptopa nawet z dobrymi chęciami nie wejdzie :/ Nawet Oblivion mi się już przycinał , ale po wymianie sprzętu nie odmówię sobie XD
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: Philosoph »

A co jest nie tak z elfami w Dragon Age? Dodatki do pierwszej części grałaś? Awakening, Witch Hunt? Za krótkie, ale fajne. DA2 to niestety porażka. ME3 też, nie polecam. Chyba, że dla samego gameplayu. Po DA3 nie ma się czego spodziewać. BioWare się skończyło, teraz można się jedynie zastanawiać jak bardzo można jeszcze sp-ieprzyć udaną grę.
Masz jeszcze do nadrobienia Gothica i Wiedźmina. Gothica trzeba koniecznie zacząć od pierwszej części, aby potem narzekać, że kolejne już nie mają tego samego swojskiego klimatu. :lol:
Dark Messiah of Might and Magic i obydwa Darksiders też są warte uwagi.

Naprawdę nie grasz w żadne tytuły online? :P
Ostatnio zmieniony 14 cze 2013, 15:47 przez Philosoph, łącznie zmieniany 1 raz.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
arienncia
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 2 maja 2013, 21:16
Lokalizacja: Polska , Trójmiasto

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: arienncia »

Philosoph pisze:A co jest nie tak z elfami w Dragon Age? Dodatki do pierwszej części grałaś? Awakening, Witch Hunt? Za krótkie, ale fajne. DA2 to niestety porażka. ME3 też, nie polecam. Chyba, że dla samego gameplayu. Po DA3 nie ma się czego spodziewać. BioWare się skończyło, teraz można się jedynie zastanawiać jak bardzo można jeszcze piep... udaną grę.
Masz jeszcze do nadrobienia Gothica i Wiedźmina. Gothica trzeba koniecznie zacząć od pierwszej części, aby potem narzekać, że kolejne już nie mają tego samego swojskiego klimatu. :lol:
Dark Messiah of Might and Magic i obydwa Darksiders też są warte uwagi.

Naprawdę nie grasz w żadne tytuły online? :P
W tej chwili nie gram online bo mam ostatnio problemy ze sprzętem >.< , a co do elfów to widać różnicę graficzną między DA1 i DA2 , która jest boląca w DA2 >.< . Wiedźmina zamierzam nabyć na konsole :P Z Gothic'iem to myślałam już wcześniej . ME3 zagram , ale z zasady wyłączę przed zakończeniem . Jestem optymistką , ale po numerze z ME3 muszę przyznać że Bioware tonie :/
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: Layla »

Wiedźmin na konsolę jest świetny, Gothica też polecam :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: Philosoph »

Nie pamiętam już jak wyglądały elfy w DA2. Co z nimi jest nie tak? Fakt, elfy nie są tolkienowskie, ale to w obu grach tak było. BioWare nie tonie, jest już pod dnem. Chociaż zależy jak dla kogo. Gdybym nie grał w ME1 i 2 to ME3 nie zrobiłby chyba na mnie tak negatywnego wrażenia. Mogli tą grę zapowiedzieć inaczej to też nie byłoby problemu. Zamiast tego zmienili ludzi odpowiedzialnych za główny wątek w połowie tworzenia gry i mamy dziury, i nieścisłości fabularne i w ogóle wyszło coś tak porąbanego jak Evangelion, którego można kochać albo nienawidzić.

Można wiedzieć jakie problemy ze sprzętem? :mrgreen:
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: Patryk »

Layla pisze:Wiedźmin na konsolę jest świetny, Gothica też polecam :P
Dwie moje ulubione giery.Ghotic ale 2.Trójka już lipa jak dla mnie.
Awatar użytkownika
alderan
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 28 mar 2013, 16:24
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: alderan »

Witaj Pati, gry komputerowe to też coś co kochałem/nadal chyba kocham. Oblivion chyba najlepszy z tego co tu wymieniacie, Skyrim też wyjątkowy:)

Chociaż w sumie po dłuższym namyśle to DA jedynka była cudna też pod kilkoma względami:)
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: DZIEWICA8 »

Witam Cię na naszym forum. :welcome: Spodobał mi się Twój awatar, bo jest w nim kotek. Podwójna porcja powitalna dla Ciebie! :ciasto: :ciasto: :kawa: :kawa:
Ja bardzo lubię koty, lubię też gry komputerowe, zwłaszcza ubieranki lub dekorowanie z projektami online.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
arienncia
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 2 maja 2013, 21:16
Lokalizacja: Polska , Trójmiasto

Re: Witam ! Tu Patrycja z Trójmiasta

Post autor: arienncia »

Philosoph pisze:Nie pamiętam już jak wyglądały elfy w DA2. Co z nimi jest nie tak? Fakt, elfy nie są tolkienowskie, ale to w obu grach tak było. BioWare nie tonie, jest już pod dnem. Chociaż zależy jak dla kogo. Gdybym nie grał w ME1 i 2 to ME3 nie zrobiłby chyba na mnie tak negatywnego wrażenia. Mogli tą grę zapowiedzieć inaczej to też nie byłoby problemu. Zamiast tego zmienili ludzi odpowiedzialnych za główny wątek w połowie tworzenia gry i mamy dziury, i nieścisłości fabularne i w ogóle wyszło coś tak porąbanego jak Evangelion, którego można kochać albo nienawidzić.

Można wiedzieć jakie problemy ze sprzętem? :mrgreen:

Rany jak tu dawno nie wchodziłam >.< A jeśli chodzi o sprzęt to mam taniego laptopa z 2010 , nawet gdybym chciała się bawić z wymianą części to nawet zakup nowego się bardziej kalkuluje :/
DZIEWICA8 pisze:Witam Cię na naszym forum. :welcome: Spodobał mi się Twój awatar, bo jest w nim kotek. Podwójna porcja powitalna dla Ciebie! :ciasto: :ciasto: :kawa: :kawa:
Ja bardzo lubię koty, lubię też gry komputerowe, zwłaszcza ubieranki lub dekorowanie z projektami online.
DZIEWICA8
Witaj :D W Ubieranki też czasem pogrywam , głównie jak potrzebuje inspiracji na strój jakiejś postaci do opowiadania :D Mam nawet fajną stronkę , jest mało ,,laleczek " do ubierania ale mają naprawdę dużo opcji
http://www.shidabeedagames.net/ :D
ODPOWIEDZ