hej, hej

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
etn.ola
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 30 paź 2015, 19:04
Lokalizacja: Wrocław

hej, hej

Post autor: etn.ola »

Hej, hej

Widziałam, że już ktoś niedawno pisał o jesiennej chandrze i połączonej z tym chęci znalezienia osób do rozmów.. Cóż, stawiam że mnie też to dotyczy ;)

Nazywam się Aleksandra, mam zaledwie 20 lat, mieszkam i studiuję we Wrocławiu.
Właściwie nie mam pojęcia czy to[ta strona] jest miejsce dla mnie. Faktem jest jednak, że od najmłodszych lat nie czułam potrzeby współżycia czy też tworzenia relacji romantycznej z kimkolwiek. Ostatnio moje przemyślenia na ten temat ‘dręczą’ mnie co raz bardziej, ponieważ większość moich znajomych próbuje poukładać swoje życie – również w sferze romantycznej. I tutaj się gubię.
Chciałabym poznać parę historii i nawiązać znajomości, a nawet przyjaźnie z osobami które będą w stanie pomóc mi pogodzić się z tym kim jestem ( jak to brzmi? Marnie chyba? - Nie miało :D ).
Interesuję się właściwie człowiekiem, ze strony psychologicznej jak i kulturalnej. Sztuką, literaturą, teatrem i kinematografią. Wszystkim co opowiada jakąś historię i o czym można porozmawiać.

Dzień dobry ;>
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: hej, hej

Post autor: danica0 »

Witaj :mrgreen:
Dominika - 17 lat. Zaprasza do rozmowy na priv :D
"Always remember how you are"
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: hej, hej

Post autor: sun »

Witaj na forum :ciasto: :ciasto: :) Pozdrawiam
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
ODPOWIEDZ