Sehr geehrte Damen und Herren

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
DurzaMi
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2016, 05:42

Sehr geehrte Damen und Herren

Post autor: DurzaMi »

Nie lubię się przedstawiać. Zawsze tego unikam. Czasami myślę, że gdybym trafiła do piekła, pierwszy diabeł zacząłby rozmowę ze mną słowami "Powiedz coś o sobie". No ale jak trzeba, to trzeba.

Cóż mogę powiedzieć? Przede wszystkim, nie uważam się za osobę aseksualną. Mam nadzieję, że nie wyklucza mnie to z udziału w forum. :oops: Odczuwam czasami pożądanie, ale nie realizuję go. Jestem dziewicą i nie przeszkadza mi to. Jako katoliczka łączę seks jedynie z małżeństwem. Dobija mnie natomiast fakt, że nigdy w życiu nie byłam w związku. Nie wiem czemu. Jakoś tak. Nie brakuje mi seksu, ale brakuje bliskości - trzymania za ręce, przytulania, a przede wszystkim poczucia, że ktoś jest. I że ja jestem dla kogoś. :kocha: Interesują mnie zarówno związki nastawione na współżycie małżeńskie, jak i związki białe, bez seksu. Nie przeszkadzałoby mi życie z kimś bez seksu, bo żyję tak od 30 lat i jest ok. Ważne, żeby łączyły nas wspólne opinie, pasje i wszystko to, co ludzkość nazywa miłością. :serce:

Jak już wspomniałam, wierzę w Boga :aniol: i jest to dla mnie bardzo ważne. Pomaga mi to znosić rozliczne choroby, które rozwalają moje ciało i umysł od lat. Mam grupę inwalidzką i dość kiepsko u mnie z wychodzeniem z domu. Dużo czytam, rysuję, maluję, fotografuję, piszę, generalnie jestem twórczym obiektem. Ludzie mówią, że jestem nadwrażliwa czasami, generalnie boję się agresji, ataków, chamstwa, wulgarności. Uwielbiam britcomy, Inklingów, muzykę lat 80. i 50. oraz czekoladę łaciatkę, której z racji bycia kobietą w rozmiarze XXL staram się nie spożywać zbyt często :lol:
Awatar użytkownika
ozjasz
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 12 maja 2016, 19:12

Re: Sehr geehrte Damen und Herren

Post autor: ozjasz »

Witaj :ciasto:
-Ok, so what kind of challenge did life bring to you?
-Yes.
Nightfall

Re: Sehr geehrte Damen und Herren

Post autor: Nightfall »

Hej :)
Awatar użytkownika
DurzaMi
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2016, 05:42

Re: Sehr geehrte Damen und Herren

Post autor: DurzaMi »

Hej :) Ozjasz? :D Czyżby ten? ;)

Nightfall, hej :)
Masomka
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 8 kwie 2016, 16:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Sehr geehrte Damen und Herren

Post autor: Masomka »

Z racji tego, że jestem studentką germanistyki, tytuł bardzo rzucił mi się w oczy. Hej!
Awatar użytkownika
Warszawianka40+
AS gaduła
Posty: 427
Rejestracja: 1 lip 2016, 12:37

Re: Sehr geehrte Damen und Herren

Post autor: Warszawianka40+ »

Bardzo ładny awatar, poza tym podziwiam jak umiesz opowiadać o sobie. :ciasto:
"Czasem lepiej jest milczeć niż mówić;
I nie trzeba mścić się słowem,
gdzie sama za siebie mści się prawda."
Inigo de Loyola
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: Sehr geehrte Damen und Herren

Post autor: Cortes »

Witaj DurzaMi.
ODPOWIEDZ