Dzień dobry :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Misio
ASiołek
Posty: 72
Rejestracja: 26 wrz 2016, 11:43

Dzień dobry :)

Post autor: Misio »

Mam na imię Olga, ale częściej używam imienia Łucja czy Rosalia ;) Przebywam trochę w Kielcach, a trochę w Krakowie. Słucham głównie muzyki tekno, hardcore, gabber, terrorcore, frenchcore, psychedelic trance, psychedelic ambient, goa, tribal industrial, dark electro. Interesuję się głównie ezoteryką, rozwojem duchowym, psychonautyką. Ogólnie jestem bardzo dziwna ;)
Mam ukochaną tulpę Martemisię ;) Co jeszcze chcielibyście o mnie wiedzieć? Nie lubię trochę takich tematów :P A ciągle mi się czepiają, że wiadomość ma za mało znaków.
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Dzień dobry :)

Post autor: tom »

Cześć, :D
Ale, czemu nie Misia?
Awatar użytkownika
Misio
ASiołek
Posty: 72
Rejestracja: 26 wrz 2016, 11:43

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Misio »

Misia też by mogła być ;) Ale jakoś "Misio" mi pierwsze przyszło do głowy.

A i ostrzegam, że ja tak bardzo żyję ezoteryką, że codziennie myślę o reinkarnacji, kosmitach, demonach itp. i na przykład nie zawsze łatwo mi się dostosować do racjonalnego rozmówcy, pełnego fobii, a poza tym też nie będę kłamać, gdy oficjalne naukowe teorie do mnie nie przemawiają (gdzie pewnych spraw nawet nie zaczęto badać, albo nie bada się ich z powodu jakiejś fobii, a poza tym są naukowcy , którzy je badają, ale o nich się głośno nie mówi). Choć może "nie przemawiają" to złe słowo, bo właściwie to zgadzam się z nimi, tylko dla mnie to szczegółowe badanie kilku procent rzeczywistości i niechęć do badania rzeczy, które się z góry odrzuca bez chęci zbadania.

Serio, dla mnie to wygląda tak: "O matko, są ludzie, którzy nie wierzą w życie po śmierci ! Ja zapomniałam sobie, że takie coś w ogóle istnieje. ( w sensie wiara, że po śmierci nic nie ma) O ***, to musi być okropne jak ktoś żyje z takim przekonaniem"
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Dzień dobry :)

Post autor: DZIEWICA8 »

Witaj Misio na naszym forum. :welcome:
Poczęstuj się powitalnym ciastkiem i kawą. :ciasto: :kawa:

Masz bardzo ciekawe zainteresowania, ja też kiedyś interesowałam się ezoteryką, a ostatnio interesuję się mitologiami, różnymi religiami, rozważaniem istoty Boga. Należę też na Facebooku do grupy o rozwoju duchowym, ale nie wszystko tam rozumiem.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Misio
ASiołek
Posty: 72
Rejestracja: 26 wrz 2016, 11:43

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Misio »

Dziękuję bardzo ;)

O , ja na facebooku jestem na bardzo wielu takich grupach... własne też zakładałam, np. "Witamy w rzeczywistości 5D".
ODPOWIEDZ