Chciałabym się przywitać.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
LaLoba
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2016, 16:36

Chciałabym się przywitać.

Post autor: LaLoba »

Witajcie,

na samym początku chcę powiedzieć, że bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Moja obecność na forum jest związana z faktem, iż czuję się bardzo zagubiona w świecie seksualności i na tym też świecie miejsca dla siebie nie widzę. Albo po prostu nie potrafię go znaleźć.
Na koniec dodam, by w choć minimalnym stopniu przedstawić siebie, że mam 19 lat, jestem feministką, bardzo lubię sztuki wizualne, które są dla mnie, szczególnie malarstwo, sposobem na autoekspresję i komunikację z ludźmi, uwielbiam też zatracać się w książkowych rzeczywistościach, słuchać wrażliwej muzyki oraz oglądać filmy, przeważnie te klasyfikowane jako ciężkie.

Pozdrawiam,
La Loba
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Chciałabym się przywitać.

Post autor: ColdChris »

Witaj w naszej bliżej nieokreślonej rzeczywistości. Czuj się odnaleziona w tym nieładzie :D :ciasto:
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Awatar użytkownika
LaLoba
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2016, 16:36

Re: Chciałabym się przywitać.

Post autor: LaLoba »

Nieokreślone rzeczywistości bywają niezwykle pociągające, może to przez obietnicę odkrycia czegoś wcześniej nieznanego, a może z nadziei na szansę nadania jej osobistego znaczenia... Dziękuję za odpowiedź. :)
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Chciałabym się przywitać.

Post autor: ColdChris »

Optymizm i odwaga godna podziwu. Odczuwanie pociągu i pokładanie nadziei, zamiast paniki i strachu przed nieznanym, popieram ! :D
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Chciałabym się przywitać.

Post autor: DZIEWICA8 »

Witaj na naszym forum. :welcome:
Poczęstuj się powitalnym ciastkiem i kawą. :ciasto: :kawa:
Z twojego opisu wydajesz się bardzo interesującą osobą. Mamy wiele wspólnego, ja też lubię słuchać muzyki, lubię malarstwo, ostatnio surrealistyczne. Kiedyś czytałam bardzo dużo książek. I myślę, że jestem też feministką, nie potrzebuję męża i dzieci, chciałabym sama na siebie pracować, żeby nie być zależna od czyichś pieniędzy. I ja też długo byłam zagubiona, nie mogłam siebie odnaleźć, ale w końcu mi się udało. I tobie życzę tego samego.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
LaLoba
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2016, 16:36

Re: Chciałabym się przywitać.

Post autor: LaLoba »

Dopiero się tutaj rozglądam, badam teren, a tak uprzejme powitanie sprawia, że człowiek zaraz czuje się mniej spięty.
A do tego kawa i ciastko.
Czymże byłoby życie bez filiżanki dobrej, czarnej kawy?
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Chciałabym się przywitać.

Post autor: ColdChris »

"Black as midnight on a moonless night." ;)
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Awatar użytkownika
Misio
ASiołek
Posty: 72
Rejestracja: 26 wrz 2016, 11:43

Re: Chciałabym się przywitać.

Post autor: Misio »

Witam

Ja jestem feministką, ale skąd twierdzenie, że kobieta, która walczy o prawa kobiet nie potrzebuje rodziny? Nie, ta kobieta tylko nie da się zdominować mężczyźnie, może sama zdominuje ;)

Ogólnie wydajesz się bardzo ciekawą osobą ;) Życzę powodzenia w odkrywaniu nowych rzeczywistości.
Awatar użytkownika
LaLoba
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2016, 16:36

Re: Chciałabym się przywitać.

Post autor: LaLoba »

Dla mnie również feminizm nie wyklucza rodziny, ale prawdopodobnie jest tyle odmian feminizmu ile feministek i feministów. Poza tym feminizm dzisiejszy różni się trochę od feminizmu, że tak powiem, pierwotnego. Specjalistką w tej dziedzinie nie jestem, ale tak jak na początku feminizm skupiał się głównie na kobietach i ich prawach, tak teraz obejmuje swym czułym ramieniem wszystkie mniejszości, których praw na ogół się nie respektuje czy też które pewnych praw po prostu nie mają.
Nie do końca rozumiem co konkretnie miałaś na myśli mówiąc o dominacji, ale na pewno faktem jest to, iż żyjemy na świecie zdominowanym przez mężczyzn.
Matko, ale ja się rozpisałam, to nie było zamierzone!

I dziękuję. :D
Awatar użytkownika
ozjasz
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 12 maja 2016, 19:12

Re: Chciałabym się przywitać.

Post autor: ozjasz »

Witaj :ciasto: Czy mogę wiedzieć co to są ciężkie filmy, no i skąd jesteś?
-Ok, so what kind of challenge did life bring to you?
-Yes.
Awatar użytkownika
LaLoba
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2016, 16:36

Re: Chciałabym się przywitać.

Post autor: LaLoba »

Jeśli pytasz o konkretne tytuły to przedstawiłabym pozycje takie jak "Pogorzelisko", "Wyspa kukurydzy", "Ptasiek" czy "Moskitiera".
Mieszkam na Śląsku. :)
ODPOWIEDZ