Hej

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
pingwinka
mASełko
Posty: 101
Rejestracja: 13 wrz 2016, 21:22

Hej

Post autor: pingwinka »

Jako, że od wczoraj czynnie bywam na forum (wczesniej tylko czytałam) postanowiłam się krótko przedstawić.

Mam 20 lat i podejrzewałam, ze jestem aseksualna od kilku lat, ale dopiero kilka miesięcy temu zaczęłam sie tak określać. To forum mi w tym pomogło, jak również w zaakceptowaniu tego (choć wciaż czasem miewam małe załamania z tego powodu, głównie ponieważ boję sie, ze mój chłopak będzie nieszczęsliwy).
Jestem nieśmiała, przywitanie się oraz napisanie posta w innym wątku wymagało ode mnie sporo... odwagi (nie potrafię inaczej tego nazwać). Także proszę o wybaczenie, że to powitanie jest takie... niefajne :(
A zeby nie było, ze nie napisałam nic o sobie, to lubię czekoladę, lody, czytać, oglądać filmy, seriale.
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Hej

Post autor: konijn »

cześć,

Bardzo fajnie, że miałaś odwagę szukać swojego miejsca i wstąpić na forum :) A jaki serial ostatnio oglądasz?

oczywiście powitalne ciasto dla ciebie :ciasto:
Awatar użytkownika
pingwinka
mASełko
Posty: 101
Rejestracja: 13 wrz 2016, 21:22

Re: Hej

Post autor: pingwinka »

Ostatnio nie mam czasu oglądać zbyt dużo, więc oglądam tylko kilka na bieżąco, m.in. ash vs. evil dead, shameless. A lista seriali do obejrzenia niestety wciaż rośnie :(
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Hej

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto:
asx
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 4 lis 2015, 17:02

Re: Hej

Post autor: asx »

Cześć :) :ciasto:
deejay
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 30 kwie 2016, 00:38

Re: Hej

Post autor: deejay »

Hej :)
ODPOWIEDZ