Siema !

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Patrick22
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 3 kwie 2016, 17:18

Siema !

Post autor: Patrick22 »

Cześć wszystkim jestem Patryk i mam 22 lata interesuję się fotografią, siłką, pochodzę i mieszkam w południowej wielkopolsce :) Nie wiem czemu ale jakoś bałem się tu napisać. :roll: To takie zderzenie ze świadomoscią że już nie mogę trwać w samotności bo się do tego nie nadaje. Długo nie wiedziałem kim jestem i czego chce :) przeszedłem przez wielu psychologów. psychiatrów po to by odkryć siebie. Młodość spędziłem w Belgii dzieki której nauczyłem się pracy i pewnego poglądu na życie :) Obecnie pracuję. chce isc dalej się uczyć :arrow: tylko potrzebny mi motor bym spełnił wszystko ale zaczynajac od miłości. Dlatego będę tu poszukiwał aski 8) 8) 8) 8) życzę Wam miłego wieczoru !
Nightfall

Re: Siema !

Post autor: Nightfall »

Cześć! Jest tu dużo dziewczyn, powodzenia w szukaniu! :ciasto: :D
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Siema !

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto: Powodzenia w poszukiwaniach.
lea
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 1 cze 2016, 14:03

Re: Siema !

Post autor: lea »

Witaj :ciasto:
asx
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 4 lis 2015, 17:02

Re: Siema !

Post autor: asx »

Witaj Patryku :)
Masomka
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 8 kwie 2016, 16:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Siema !

Post autor: Masomka »

Cześć :).
Trudno przyznać się, przed samym sobą, że jest się innym, niepasującym do norm wyznaczonych przez społeczeństwo. Napisanie tu jest chyba jednym z kroków do samoakceptacji, przynajmniej ja tak to widzę. A więc powodzenia!
W jakim kierunku chcesz się dalej uczyć?
Patrick22
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 3 kwie 2016, 17:18

Re: Siema !

Post autor: Patrick22 »

Masomka pisze:Cześć :).
Trudno przyznać się, przed samym sobą, że jest się innym, niepasującym do norm wyznaczonych przez społeczeństwo. Napisanie tu jest chyba jednym z kroków do samoakceptacji, przynajmniej ja tak to widzę. A więc powodzenia!
W jakim kierunku chcesz się dalej uczyć?



Coś z pomocą innym, jakieś pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne coś :) :wink:
Masomka
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 8 kwie 2016, 16:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Siema !

Post autor: Masomka »

Super, zatem powodzenia! Jednym z kierunków studiów, na które rekrutowałam, było pielęgniarstwo właśnie ;).
Awatar użytkownika
ozjasz
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 12 maja 2016, 19:12

Re: Siema !

Post autor: ozjasz »

Witaj :ciasto: W końcu doczekałem się kogoś z rejonu, więc wg mnie fajnym pomysłem byłoby się spotkać i pogadać trochę, tym bardziej że oprócz orientacji mamy podobne zainteresowania, bo też odkładam na motocykl i lubie pomagać innym. Jak nie spotykasz się z ludźmi z internetu, to spoko, rozumiem, ale jeśli myślisz że to byłby dobry pomysł, to możemy się lepiej zgadać na priv, ewentualnie zorientować się lepiej, czy to ma większy sens. Pozdrawiam i życzę fajnej ASki ;)
-Ok, so what kind of challenge did life bring to you?
-Yes.
Paulina
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2016, 17:56

Re: Siema !

Post autor: Paulina »

Witaj i powodzenia w szukaniu :)
ODPOWIEDZ