Cześć i coś o mnie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Sziget
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2016, 23:05

Cześć i coś o mnie

Post autor: Sziget »

Cześć,

stwierdziłem, że napiszę powitalny post, żeby nie było, że się nie przedstawiłem. Chociaż "nowym użytkownikiem" to byłem 20 października 2016 o 23:05 :wink:
Aktualnie mieszkam w Poznaniu. Lubię rozmawiać i chodzić na spacery - jeśli ktoś miałby ochotę, to na pewno nie odmówię. Nie piję, nie palę. Ogólnie jestem wyrozumiały, także trudno mnie zdenerwować i w zasadzie nie ma osoby, o której powiedziałbym z pełną świadomością, że jej "nie lubię".
Co do mojego poczucia asowatości, to:
- nie odczuwam czegoś takiego jak popęd;
- seks/seksualność mogłyby dla mnie nie istnieć;
- nie postrzegam ludzi jako atrakcyjnych fizycznie - jeśli wygląd, to raczej w kategoriach estetyki, podobnie jak np. krajobraz; a bardziej zależy mi na samej relacji i spotkaniu drugiego Człowieka;
- seks uważam za przereklamowany, tzn. pod względem fizycznym: no, niby jest miło... tak jak mnie ktoś drapie po plecach to też jest miło :wink: mógłbym wymienić wiele przyjemności fizycznych, które jeszcze dodatkowo dają satysfakcję osobistą, poczucie spełnienia.
- ale nie mam wstrętu do seksu, tzn. gdyby moja ewentualna dziewczyna miała jakieś tam (no, nie przeogromne oczywiście) potrzeby, to mógłbym to zrobić, raczej bez poczucia krzywdy/zmuszania; po prostu z mojej strony to nie ma co liczyć na jakąkolwiek inicjatywę, bo sfera seksualna jest dla mnie praktycznie nieistotna;
- zdaję sobie sprawę, że to może nie być taki "czysty" aseksualizm, może raczej silne blokady związane z innymi zawiłościami mojej psyche - ale jest mi z tym dobrze, nawet się cieszę... jakbym został zwolniony z przykrego obowiązku :wink: na pewno nie mam zamiaru świadomie i celowo tego zmieniać; a jest tak od kiedy sięgam pamięcią;
- oczywiście nie lubię przypisywania mi seksualności przez inne osoby, także chętnie poznam ludzi, którzy sami to rozumieją; ale też nie*"szukam miłości/związku".

Raczej przyjmuję rolę obserwatora, niż biorę udział w dyskusjach, także nie spodziewajcie się po mnie jakiejś hiperaktywności. No, ale klika postów pewnie gdzieś tam napiszę... :)

*edytowałem - zjadło mi się gdzieś to "nie", koło piątej byłem trochę zmęczony.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2017, 16:14 przez Sziget, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Cześć i coś o mnie

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto:
Nightfall

Re: Cześć i coś o mnie

Post autor: Nightfall »

Cześć :ciasto:

Jeśli szukasz innych asów to warto napisać post w temacie "Spotkajmy się" ;)
Awatar użytkownika
AishaSofonisba
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2016, 14:11
Kontakt:

Re: Cześć i coś o mnie

Post autor: AishaSofonisba »

no witam :D
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Cześć i coś o mnie

Post autor: konijn »

cześć!
asx
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 4 lis 2015, 17:02

Re: Cześć i coś o mnie

Post autor: asx »

Hej :)
ODPOWIEDZ