...Pustka

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Kreatorpustki
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 28 kwie 2017, 08:52

...Pustka

Post autor: Kreatorpustki »

Nic o sobie nie wiem.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2017, 20:10 przez Kreatorpustki, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Piotrek 23 lata Warszawa

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto:
deejay
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 30 kwie 2016, 00:38

Re: ...Pustka

Post autor: deejay »

Czyli jednak coś o sobie wiesz. :wink:
Gdyby chociaż połowa tych wszystkich ą ę wiedziała choć tyle.
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: ...Pustka

Post autor: JacobMcAllen »

Witaj :)
Dieu le veut
Kreatorpustki
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 28 kwie 2017, 08:52

Re: ...Pustka

Post autor: Kreatorpustki »

Prawda jest taka, że ten post był edytowany prze mnie bo zrobiło mi się przykro, że tylko jedna osoba mi odpowiedziała na moje przywitanie się, co gorsza trochę tam napisałem o sobie i przykro mi się zrobiło, że wpisy na dwie linijki mają więcej odzewu, niż mój więc go usunąłem...a raczej edytowałem bo nie znalazłem opcji usunięcia.
Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: ...Pustka

Post autor: JacobMcAllen »

Bo to wszystko przez to że na forum przez dłuższy czas nie działały rejestracje, zarejestrowałeś się zaraz po przerwie, 28 kwietnia, ja też tego samego dnia, tylko trochę później. Wtedy rejestrowało się chyba dużo osób i może dlatego nikt Ci nie odpisał. To by też wyjaśniało dlaczego wrzuciłem tak dużo odpowiedzi w wątkach z ankietami (bo od dawna chciałem się tu zarejestrować) :D
No ale nie zniechęcaj się i jeśli chcesz to napisz coś o sobie, od serca ;)
Dieu le veut
Awatar użytkownika
Sightless Serpent
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 14 maja 2017, 22:47

Re: ...Pustka

Post autor: Sightless Serpent »

Hej, głowa do góry!
Odzew przyszedł - trochę spóźniony, ale jednak! Może wrzucisz nam to, co zedytowałeś... albo napiszesz coś nowego? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: ...Pustka

Post autor: Nightmarine »

Też chętnie przeczytam.
???
asx
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 4 lis 2015, 17:02

Re: ...Pustka

Post autor: asx »

Hej, ja również chętnie przeczytam :)
Awatar użytkownika
TinaDemi
starszASek
Posty: 39
Rejestracja: 29 maja 2017, 19:17
Lokalizacja: Szczecin

Re: ...Pustka

Post autor: TinaDemi »

Ja również :)
“Do you think I’ve gone round the bend?”
“I’m afraid so. You’re mad, bonkers, completely off your head. But I’ll tell you a secret. All the best people are.
― Lewis Carroll, Alice in Wonderland
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: ...Pustka

Post autor: JacobMcAllen »

Kolega chyba się obraził i nie wchodzi już na forum. Szkoda, nie ma co się tak zniechęcać już na samym początku :(
Dieu le veut
Kreatorpustki
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 28 kwie 2017, 08:52

Re: ...Pustka

Post autor: Kreatorpustki »

Prawda chwilkę mnie nie było... Dzięki za miłe słowa, niby takie "nic" a sprawiło, że mi się raźniej zrobiło :wink: Jutro napiszę o sobie więcej bo dzisiaj już późno. Dodam, że bardzo lubię ostre jedzenie mówię o tym nie bez powodu 8) polecam sprawdzić S'poco Loco w Warszawie (to nie jest kryptoreklama), w życiu nie jadłem tak piekielnie ostrego burrito :diabel: :diabel: :diabel:
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: ...Pustka

Post autor: Małgorzata95 »

Witaj na forum. :D
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Kreatorpustki
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 28 kwie 2017, 08:52

Re: ...Pustka

Post autor: Kreatorpustki »

To ostre burrito było jednak złym pomysłem... uratował mnie amol :lol: :lol: :lol:

Coś o mnie. Mam 22 lata mieszkam w warszawie, pracuje. Lubię zwiedzać / podróżować a jeszcze bardziej niż to jeździć samochodem... (najlepiej do ciekawych miejsc) auto to moje życie, moje drugie serce, moja druga połówka, pasja, zamiłowanie - żyję dla nich. Kiedyś sporo biegałem (półmaratony i inne imprezy), od 2 tygodni wracam do tego i codziennie rano wskakuje na bieżnie na 10 kilometrów - może się wydawać nudne ale zawsze obejrzę w międzyczasie coś ciekawego, mogę też dużo spraw przemyśleć w tym czasie. Skąd wiem, że jestem aseksualny - nie wiem tak mi się wydaje. Nie lubię sexu i tyle może nie miałem odpowiedniej partnerki ale wątpię. Ucieszyłem się jak stosunkowo niedawno dowiedziałem się o aseksualizmie wcześniej myślałem, że jestem...

Chętnie poznam ludzi takich jak ja zarówno facetów jak i kobitki (w celach matrymonialnym xD - najpierw jednak lepiej się poznać). Jak ktoś jest zainteresowany to piszcie PW.

Dzięki za miłe powitanie
Nightfall

Re: ...Pustka

Post autor: Nightfall »

Po opisie wydajesz się aktywną i szczęśliwą osobą, skąd ta pustka? :)
ODPOWIEDZ