Siemson

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Yonathanel
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2017, 14:05

Siemson

Post autor: Yonathanel »

Bry, ciao, priviet,

Jestem Natan, potocznie Nat, Nat jest git. Nwm czy jestem asem, ale wiem, że nie ciągnie mnie do seksu, w sumie do romantycznych relacji rownież. Chociaż kiedyśtam może fajnie byłoby kogoś poznać. Kogoś jak ja, ale to kiedyś.
Mam 19 lat, studiuję w wawie, i miło was poznać. A i jestem dziewczyną. Ot tak. Na wszelki wypadek wolę być tu jako chłopak. Jeszcze raz miło poznać.
Killua Zoldyck = <3
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Siemson

Post autor: JacobMcAllen »

Hej Nat :)

Miło mi Cię poznać ;)
A co studiujesz?
Dieu le veut
Awatar użytkownika
Zess
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:43

Re: Siemson

Post autor: Zess »

Zdravstvuy! :D Przychodzę tu prosto spod Twojej odpowiedzi ^^ Niestety ten obrazek nie wyświetlał się nikomu. Próbowałem jakoś obejść, ale nie znam się na programowaniu do tego stopnia :P W każdym razie, w końcu się doczekaliśmy :)
Awatar użytkownika
Yonathanel
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2017, 14:05

Re: Siemson

Post autor: Yonathanel »

Studiuję technologię chemiczną na polibudzie

Szukałem w necie czy to forum ma obecnie jakis problem z owym obrazkiem do kodu, ale nic nie wygrzebałem więc myślałem, że wina leży w tabie. Ale ważne, że się w końcu udało zarejestrować :roll:

Anyway, fajnie być na takim forum, człowiek czuje, że nie jest sam. Ostatnio ojciec podał mi telefon bo jego znajoma chciała się przywitać, pierwsze słowa dosłownie brzmiały "to co? Znalazłeś już sobie kogoś?". Naprawdę, ma się wrażenie, że to z tobą jest coś nie tak...
Killua Zoldyck = <3
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: Siemson

Post autor: AlaZala »

Yonathanel pisze:A i jestem dziewczyną. Ot tak. Na wszelki wypadek wolę być tu jako chłopak.
Cześć!
A dlaczego wolisz być na forum jako chłopak, skoro jednocześnie przyznajesz, że jesteś dziewczyną?
Awatar użytkownika
Yonathanel
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2017, 14:05

Re: Siemson

Post autor: Yonathanel »

Powody są dwa. Pierwszy jest taki, że piszę regularnie opowiadania, z czego zawsze z perspektywy mężczyzny, stąd takie przyzwyczajenie, ktore na całe jednak szczęście nie przekłada się na formę mówioną moich wypowiedzi. Druga rzecz jest taka, że jesli ktos by tu kiedyś zajrzał albo gdzieś bym zapomniał się wylogować to zwiększy się szansa na to, ze nie powiąże tego forum ze mną skoro piszę w formie męskiej. A mimo wszystko watpię by chciało mu się przeglądać wszystkie posty, by mógł znaleźć akurat ten jeden z początkowych, gdzie przyznaję się do bycia kobietą.

Ps. Nie mam problemów ze swoją płcią.
Killua Zoldyck = <3
ODPOWIEDZ