Hej, Witajcie!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
BloodyDawn
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:27

Hej, Witajcie!

Post autor: BloodyDawn »

Cześć, jestem Kuba,
Jeszcze przez moment mam 19 lat. Aktualnie mieszkam na Podlasiu. Jednak od października mam zamiar przeprowadzić się do Warszawy, i zacząć studiować psychologię.
Uwielbiam muzykę lat 60-80-ych, nie wyobrażam sobie życia bez Pink Floydów, czy Doorsów, jednak lubię też odkrywać nowe gatunki, zespoły czy wykonawców. Od jakiegoś czasu sam też próbuję nauczyć się grać na gitarze.
Czasem wpadnie mi w łapki jakaś książka, obecnie przypominam sobie Harrego Pottera.
Jeszcze trochę moich dziwactw by się znalazło, ale to może innym razem. :)

Fajnie jest poznawać nowych ludzi i ich sposób patrzenia na świat, więc nie mogłem nie założyć tu konta, mimo braku pewności czy jestem asem, to jednak po lekkim zagłębieniu się w temat stwierdziłem, że do tego mi najbliżej.

No i nie wiem co dalej pisać... :oops:

Edit: Z Warszawy wyszedł Toruń, i to w sumie już, a nie od października. :D
Ostatnio zmieniony 31 maja 2017, 21:44 przez BloodyDawn, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zess
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:43

Re: Hej, Witajcie!

Post autor: Zess »

Siema Kuba :D Z tym przedstawianiem siebie to zawsze jest problem: z jednej strony chciałoby się napisać o sobie wszystko, ale człowiek się orientuje, że i nie wypada, i że byłoby tego zbyt wiele (w sumie, to nie wiem, czy wszyscy tak mają, ja tak mam :lol:).
Jeszcze raz dzińdobry ^^
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Hej, Witajcie!

Post autor: JacobMcAllen »

Witaj Kuba :)

A z tym pisaniem o sobie mam podobnie, jak Zess: zwykle nie lubię o sobie pisać, ale jak już zacznę to zawsze łapię się na tym, że jednak chciałbym napisać więcej i więcej :D
A chyba nie wypada tak przechwalać się sobą :P
Dieu le veut
BloodyDawn
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:27

Re: Hej, Witajcie!

Post autor: BloodyDawn »

Taaak, wyglądało to podobnie. Na początku nie miałem nawet pomysłu jak zacząć, a po jakimś czasie uświadomiłem sobie, że mój post zaczyna przypominać artykuł.
ODPOWIEDZ