Witam, jestem Lilith z Krainy Czarów.... ;)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Lilithien
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 8 cze 2017, 19:22
Kontakt:

Witam, jestem Lilith z Krainy Czarów.... ;)

Post autor: Lilithien »

Zacznę jak należy i powinno się czyli od przywitania się jako nowy członek forum...

Zatem witam serdecznie Wszystkich, jestem Lilith, mam 34 lata i chyba jestem aseksualna to dla mnie ogromny zaszczyt móc znaleźć się tutaj w tak zacnym gronie i bardzo długo czekałam niecierpliwie aż będzie to w końcu możliwe pragnąc tego niezmiernie bardzo i gorąco! Czego tutaj szukam hmm.... powedzmy w skrócie że może pewnego zrozumienia, ludzi którzy będą potrafili zrozumieć mnie ale i mnie pomóc zrozumieć samą siebie. Szukam też pewnej wiedzy czy informacje, które pozwolą mi zozumieć pewne sprawy, siebie, swoją orientację czy seksualność, które pozwolą w końcu wyklarować pewne sprawy i uzyskać co do nich pewność.... Szukam może też pewnej akceptacji innych mnie i mojej inności, szukam wreszcie ludzi, którzy będą choć trochę podobni do mnie, z którymi będę mieć coś wspólnego i będzie mnie coś z nimi łączyć, z którymi będę mieć wspólne tematy do rozmów, i dzięki temu nie będę się czuć tu na tym świecie aż tak skrajnie bardzo inna, obca, wyalienowana i bezdennie samotna, bo tutaj być może odnajdę wreszcie choć jakąkolwiek w ogóle tzw. "bratnią duszę".... Szukam chyba też "pomocy" w poradzeniu sobie z sobą samą, problemami i ogólnie własną seksualnością oraz orientacją seksualną...
Poza tym szukam też z pewnością wielu innych rzeczy, lecz to nie miejsce ani pora by o nich tu pisać :)
Co poza tym.... może dodam tu jeszcze, że mam bardzo wiele rozmaitych pasji, hobby i zainteresowań ale chyba te największe to literatura, pisanie, czytanie i wszelkie języki czy nauki o języku, jezykoznawstwo czy dziedziny "filologiczne", a zwłaszcza o języku polskim, którymi zajmuje się już niemalże całe życia od maleńkości a nawet obecnie także i zawodowo poniekąd, gdyż pracuję w redakcji pewnych dwóch dość sporych portali internetowych, gdzie publikuje swoją twórczość pisaną różnego rodzaju.....
I na koniec może jeszcze o moim domniemanym aseksualizmie dwa słówka dodam tylko.... No cóż, właściwie to od zawsze było ze mną coś bardzo "nie tak" a moje kolejne "doświadczenia" w sferze seksualności co raz mocniej i dobitniej to potwierdzały i uwidaczniały.... Lecz dopiero może ledwie kilka lat temu natrafiłam przypadkiem w Internecie na stronę z informacjami na temat aseksualizmu jako raczej orientacji aniżeli "choroby". I dopiero wtedy po zapoznaniu się z tymi informacjami zaczęłam powoli trochę rozumieć siebie i to, co jest ze mną "nie tak" .... i powoli w miarę czytania wszystko stawało się coraz bardziej jasne, zrozumiałe i sensowne, a ja nie tylko co raz lepiej rozumiałam samą siebie, swoją orientację seskualność czy stosunek do tych spraw, odczucia, doznania etc. ale też co raz lepiej sie czulam, co raz bardziej "normalna", co raz mniej "inna, dziwna, chora zaburzona"... w końcu dotarło do mnie i zrozumiałam, że po prostu mogę mieć jednak nieco inną orientację niż heteroseksualna jak dotąd mi się wydawało, że może po prostu jestem aseksualna i tyle... :) Nie mam co prawda jeszcze stuprocentowej pewnosci ale z czasem co raz bardziej i mocniej ta pewność co do tego wzrasta szybko i kolejne doświadczenia czy moje odczucia, zachowania etc utwierdzają mnie przekonaniu, że jednak to prawda a ja jestem aseksualna... Obecnie ta pewność jest już tak duża że tylko ledwie niewiele brakuje do tych 100%. Cóż, fakty mówią same za siebie i nie da się jakkolwiek ich zignorować czy udawać że nie jest tak jak jest a rzeczywistość jest inna niz faktycznie jest. Dopiero wtedy tez udało mi się w końcu zaakceptować siebie w całokształcie tak ogołnie. I to wszystko razem było czyms az tak cudowym, wspaniałym i szczesliwym, że nawet już mi brak po prostu - chyba pierwszy i jedyny raz w życiu!! - by to jakos opisac czy wyrazić słowami... A móc być i żyć w koncu w zgodzie z samą sobą, zrozumienie i akceptacji siebie to chyba jedno z najwiekszych "Szczesc", jakie mogą w życiu spotkac człowieka a też i bezcenny wrecz skarb!
A więc raz jeszcze - Witam Was serdecznie, jestem Lilith z Krainy Czarów i jestem aseksualna.... :)
Pozdrawiam,
Lilith z Krainy Czarów....
"Wszędzie, gdzie istnieje obłęd, istnieje też ziarno mądrości i geniuszu." Friedrich Wilhelm Nietzsche
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Witam, jestem Lilith z Krainy Czarów.... ;)

Post autor: Małgorzata95 »

Witam serdecznie. :)
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
Niezabudka86
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 25 lis 2015, 21:05

Re: Witam, jestem Lilith z Krainy Czarów.... ;)

Post autor: Niezabudka86 »

Witaj, pozdrawiam z Krainy Wąwozów :)
Awatar użytkownika
TinaDemi
starszASek
Posty: 39
Rejestracja: 29 maja 2017, 19:17
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam, jestem Lilith z Krainy Czarów.... ;)

Post autor: TinaDemi »

Witaj na forum! :) :ciasto:
“Do you think I’ve gone round the bend?”
“I’m afraid so. You’re mad, bonkers, completely off your head. But I’ll tell you a secret. All the best people are.
― Lewis Carroll, Alice in Wonderland
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Witam, jestem Lilith z Krainy Czarów.... ;)

Post autor: JacobMcAllen »

Witaj na forum :)
Masz piękny nick ;)
Dieu le veut
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam, jestem Lilith z Krainy Czarów.... ;)

Post autor: Mo73_ »

Hej Lilith, miło, że dołączyłaś do nas :) :ciasto:
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
ODPOWIEDZ