Witajcie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
MarijaAs
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2017, 18:53

Witajcie

Post autor: MarijaAs »

Dzień dobry, jestem pozytywnie zaskoczona, że istnieje takie miejsce, w którym są podobni ludzie do mnie. Mam 30 lat, pochodzę z Dolnego Śląska (okolice Wałbrzycha) i jestem w pełni aseksualna, nie mam żadnych seksualnych potrzeb , nigdy nie miałam kontaktów seksualnych, bo nie mam zwyczaju zmuszać się do robienia rzeczy ,których nie chcę. W związku z czym wszystkie moje związki z mężczyznami kończyły się dokładnie w momencie, gdy pojawiał się temat seksu. Chciałabym mieć przyjaciela, z którym mogłabym tworzyć przyjemny dom, korzystać z życia, wspólnie chodzić na spacery, jeździć na wakacje, pogadać o codziennych sprawach. Nie wykluczam dzieci, jednak wyłącznie poprzez adopcję. Nie chciałabym być zawsze sama, samotność w przyszłości mnie przeraża, a brak pociągu seksualnego wyklucza mnie ze stworzenia związku z mężczyzną.
Jestem zdecydowanie otwarta, energiczna, zakręcona, mam czarne poczucie humoru, kontrowersyjne poglądy, ale także swoją pasję, która jest jednocześnie moją pracą. Kocham zwierzęta i ludzi. Nie pogardzę dobrą książką i wzruszającym filmem (i wcale nie o miłości) :)
Witam Was Wszystkich!

ps. Bardzo przepraszam, że stworzyłam osobny wątek w innym temacie, ale umknął mi ten powitalny kącik. Ślepota :) :roll:
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Witajcie

Post autor: Małgorzata95 »

Witaj serdecznie. :D
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Witajcie

Post autor: JacobMcAllen »

Witaj na forum :ciasto:
Dieu le veut
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Witajcie

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto:
ODPOWIEDZ