Hej ho! :D

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Geralcigatka
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:20
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Hej ho! :D

Post autor: Geralcigatka »

Dzień Dobry, Cześć i Czołem!
Z tej strony Geralcigatka, wesoła dziewczyna z województwa dolnośląskiego:) Na wstępie chciałabym wyjaśnić, jak Ja w ogóle znalazłam się na tym forum. Otóż w trakcie pracy NAGLE naszła mnie myśl, dlaczego w wieku 26 lat( w sumie 25, urodziny dopiero w październiku ^^) moje życie związkowe jest martwe, a Ja sama nigdy nie czułam jakoś specjalnie pociągu do płci przeciwnej. Moje wszystkie randki kończyły się na tym, jak druga strona dramatu chciała przekroczyć tą magiczną barierę a mi w myślach załączała się wtedy czerwona lampka -OH,HELL NO- i zwiewałam gdzie pieprz rośnie. Nigdy jakoś mi to nie przeszkadzało, że jestem sama ale dziwiło wszystkich dookoła :D
No i zaczęłam się zastanawiać, przewracając papiery w robocie, co jest ze mną nie tak? W końcu grzebiąc jak kura w internecie znalazłam! Wgłębiając się w temat,czytając historię ludzi podobną do moich, po tylu latach dotarło do mnie, że jestem po prostu aseksualna! (Mam szybki zapłon, prawda? :))
Lubię ludzi, lubię spędzać z nimi czas, pragnę związku w którym mogłabym bez skrępowana być z drugą połówką, wyjść do kina, pograć w Tekkena na PlayStation,żyć pełnią życia, nie martwić się tym, że druga osoba będzie oceniała mnie jako dziwadło, gdyż nie chcę miłości fizycznej.
Prawda jest taka, że nikt w moim otoczeniu nie wie o tym, że jestem aseksualna. Do mnie dotarło to dopiero ostatnio, chociaż głęboko w środku czuję, że wiedziałam to od dawna.
A więc pierwszym krokiem jest dla mnie założenie konta w SEA i poznanie podobnych ludzi do mnie. Znalezienie przyjaciół jak i może miłości :)
Tak więc nie przedłużając, chciałabym Wszystkich pozdrowić, przywitać się i mam nadzieję, zagościć w Waszych szeregach na dłużej!

Pozdrawiam Was Wszystkich bardzo serdecznie!
PS: Piekę najlepszy sernik na świecie! :D
Ostatnio zmieniony 15 lip 2017, 11:45 przez Geralcigatka, łącznie zmieniany 1 raz.
Mój numer gg: 63224974
E-mail: geralcigatkaa@gmail.com

Chętnie poznam osoby z którymi mogłabym się zaprzyjaźnić. Stwórzmy jedną, wielką kochającą się rodzinkę! :D
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: Hej ho! :D

Post autor: Nothingness »

Witaj na naszym forum! Mam nadzieję, że ci się tutaj spodoba :)
Hm... no to z racji tego, że pieczesz najlepszy sernik na świecie, to może nie będę częstować cię kawałkiem, bo nie będzie taki dobry, hehe.
(A co mi tam, łap! :ciasto: )
Awatar użytkownika
Geralcigatka
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:20
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: Hej ho! :D

Post autor: Geralcigatka »

Nothingness pisze:Witaj na naszym forum! Mam nadzieję, że ci się tutaj spodoba :)
Hm... no to z racji tego, że pieczesz najlepszy sernik na świecie, to może nie będę częstować cię kawałkiem, bo nie będzie taki dobry, hehe.
(A co mi tam, łap! :ciasto: )
A dziękuję! :D Każde dobre ciasto nie jest złe!
Mój numer gg: 63224974
E-mail: geralcigatkaa@gmail.com

Chętnie poznam osoby z którymi mogłabym się zaprzyjaźnić. Stwórzmy jedną, wielką kochającą się rodzinkę! :D
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Hej ho! :D

Post autor: Viljar »

Dzień dobry i pozdrawiam miłośniczkę Tekkena :) W zamian za sernika masz ode mnie najlepszy piernik miodowy :ciasto:
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Bartek95
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:03

Re: Hej ho! :D

Post autor: Bartek95 »

Witaj na forum i powodzenia ci życzę . Wielu osób do tego dochodzi dopiero po czasie chyba że ktoś wcześniej zastanawia się dlaczego coś się dzieję to wtedy budzi się ta chęć dowiedzenia się o co come on :D . A i kocham serniki najbardziej na świecie :3.
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Hej ho! :D

Post autor: JacobMcAllen »

Witaj na forum :) A sernik uwielbiam :D
Dieu le veut
Awatar użytkownika
Claire
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2017, 11:30

Re: Hej ho! :D

Post autor: Claire »

Witaj na forum :D
Miłośnicy sernika, łączmy się! :mrgreen:
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwolili."
aga125
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 29 sty 2016, 14:16

Re: Hej ho! :D

Post autor: aga125 »

Hejka! No i tak to bywa, z tym naszym refleksem. Czasem nie wiadomo, jak coś nazwać, po prostu coś jest lub tego nie ma, a z czasem się okazuje, że nawet jest na to nazwa! :)
Kurcze, szkoda że dolnośląskie. Ludzie, wpadajcie do Krakowa na herbę lub piwko!
ODPOWIEDZ