Cześć! ;)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
wierzbowelistki
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2017, 10:21

Cześć! ;)

Post autor: wierzbowelistki »

Cześć! Mam na imię Magda, mam 17 lat. Już od dłuższego czasu próbuję jakoś nazwać swoją seksualność, jednak z marnym skutkiem. Rozmawiałam o swoich wątpliwościach tak naprawdę tylko z dwójką najbliższych przyjaciół. Jeden z nich jest homoseksualny, miałam więc nadzieję, że jakoś mi pomoże. Zamiast zrozumienia i jakichkolwiek wskazówek gdzie i czego szukać, spotkałam się z kpinami. Trochę mnie to dotknęło, więc powiedziałam sobie, że może mi się wydaje, przecież to w miarę normalne, że nie potrafię na nikogo spojrzeć z pożądaniem, że kompletnie nie interesuje mnie seks. Zainteresowałam się filozofią i u Platona ta najwyższa forma miłości wydała mi się trochę bliska, tak ją rozciągnęłam, że wydawała się pasować do tego, co czuję. Znowu poruszyłam temat z przyjaciółmi, znowu kpiny. Zaczęłam szukać w internecie. Wcześniej trafiłam na aseksualizm, więc od tego zaczęłam. Teraz widzę się bardziej jako demi. Niczego jednak nie jestem pewna i niczego nie wykluczam.

Bardziej o mnie: interesuję się filozofią, sztuką, staram się pisać prozę i wiersze, czytam. Lubię spacerować, zwiedzać, fascynują mnie budowle sakralne, architektura.

Miło was poznać!
man muss noch Chaos in sich haben, um einen tanzenden Stern gebären zu können
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: Cześć! ;)

Post autor: Nothingness »

Witaj na forum! :ciasto:
Mam nadzieję, że będziesz się tutaj dobrze czuła :)
Nightfall

Re: Cześć! ;)

Post autor: Nightfall »

Cześć :)
A co do tych przyjaciół, jeśli kpią z ciebie kiedy się zwierzasz z takich prywatnych spraw, to raczej nie są to przyjaciele ;)
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Cześć! ;)

Post autor: JacobMcAllen »

Witaj na forum :)
Miło, że interesujesz się filozofią ;)
Dieu le veut
ODPOWIEDZ