Przywituję się :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Przywituję się :)

Post autor: Mo73_ »

evad pisze: 19 lis 2017, 13:41 Wiaj Mo. Ostatni raz w Krakowie byłem 4 lata temu, ale miłe wspomnienia drzemią we mnie do dziś. Zwiedziłem wszystkie ciekawe miejsca (byłem w Krakowie 3 dni) i chętnie do nich powrócę, ale dopiero po Nowym Roku. Mam nadzieję, że kawa do tego czasu nie wystygnie 😏
Oj, myślę, że stara zimna kawa to nie jest dobry pomysł :wink: Znajdzie się miejsce, w którym wypijesz gorącą, a ja dobrą herbatę :)
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
evad
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 28 maja 2009, 08:53
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Przywituję się :)

Post autor: evad »

Znawcy mawiają, że kawę powinno się wypić do 15 minut od zaparzenia. Coś w tym jest, walory smakowe...W Krakowie jest mnóstwo ciekawych miejsc gdzie można napić się kawy lub herbaty. Poza tym chciałbym zwiedzać, zwiedzać i jeszcze raz zwiedzać 😉😂
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Przywituję się :)

Post autor: Mo73_ »

evad pisze: 20 lis 2017, 14:36 Poza tym chciałbym zwiedzać, zwiedzać i jeszcze raz zwiedzać 😉😂
To akurat ostatnie, co chciałabym robić żyjąc tu ponad 40 lat (z małą przerwą) :lol: Ale oczywiście rozumiem Twoje chęci zwiedzania :)
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Przywituję się :)

Post autor: Viljar »

Mnie się Kraków podobał o każdej porze roku. Najbardziej mi się podobają Kazimierz i Nowa Huta. Ktoś, kto żyje wśród wrocławskich kamienic, smogu się nie boi. Ostatecznie to my byliśmy w lutym światowym liderem zanieczyszczenia (Wrocław pierwszy w świecie, jupijajej :D ).

A co do węgla - najlepszy jest z kopalni na wschodzie kraju albo z polskich, ale należących do Czech :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Przywituję się :)

Post autor: Keri »

Mi się i Kraków i Wrocław podobają, gorzej Łódź potem Warszawa ;)
Pomijam w tych w/w miastach współczesne budynki, które nijak pasują do reszty.
Bardzo psuje w Krakowie część Huty. Warszawa i Łódź, to tylko pęd aut, choć w Łodzi to jeszcze można się wcisnąć gdzieś na pasach przy skręcaniu, człowieka wpuszczą, tak Warszawiacy :roll: O zgrozo :shock:

W Krakowie za to ładniej jeżdżą i nawet z bocznej drogi wpuszczą do krajówki ;) Kulturka :D
evad
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 28 maja 2009, 08:53
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Przywituję się :)

Post autor: evad »

Kraków i Wrocław w stosunku do Warszawy w czasie wojny były nietknięte. Warszawa została prawie cała zniszczona. Teraz jest sypialnią całej Polski.
ODPOWIEDZ