Bry

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
GoldenLeaf
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 22 sie 2017, 01:43

Bry

Post autor: GoldenLeaf »

Posty powitalne mi kiepsko wychodzą i znając życie będę częściej lurkować niż cokolwiek pisać, ale przywitać się warto. Jestem Kasia, lat 19, etykietki używam gdzieś od roku. Pochodzę ze świętokrzyskiego i studiuję w Warszawie. O polskim forum dowiedziałam się, o ironio, z komentarza na anonimowych. Fajnie, że istnieje lokalna społeczność i w ogóle radość, pozdrawiam serdecznie i wszystkiego najlepszego, czy coś :D
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Bry

Post autor: Małgorzata95 »

Witaj na forum. :)
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: Bry

Post autor: Nothingness »

Witaj na forum! :)
Nightfall

Re: Bry

Post autor: Nightfall »

:ciasto: :ciasto:
takasobie

Re: Bry

Post autor: takasobie »

Witamy na forum :).
Czy pamiętasz, co to było za wyznanie? :)
Awatar użytkownika
GoldenLeaf
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 22 sie 2017, 01:43

Re: Bry

Post autor: GoldenLeaf »

Dziękuję za powitania i za ciasto ♡ A co do wyznania to nieszczególnie niestety, stare dzieje. Chyba się ktoś żalił, że druga połówka niechętna, albo sam nad sobą zastanawiał. W ogóle zaskakująco często tamtejsi komcionauci mają świadomość, że aseksualność istnieje i sugerują taką opcję, serce roście.
Athene noctua
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 31 lip 2017, 03:28

Re: Bry

Post autor: Athene noctua »

Cześć! Ja tu również świeża. Miło widzieć, że ludzi cały czas przybywa.
Co do świadomości, to ja od czasu czasu czytam masochistycznie forum na wizażu, tzn.gdy czegoś szukam i wyskakuje mi wynik stamtąd, to pokusa jest zbyt silna. Niedawno właśnie trafiłam na wątek o facecie potencjalnie aseksualnym i, hmm, chyba mogło być gorzej, jednak sporo lasek broniło tam aseksualności jako preferencji czy orientacji, a nie schorzenia.
Awatar użytkownika
GoldenLeaf
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 22 sie 2017, 01:43

Re: Bry

Post autor: GoldenLeaf »

Hej :) na wizażu akurat nie bywam, ale na jutubach czy innych fejsach ilekroć w komentarzach trafia się as to ktoś go wysyła do lekarza albo robi wywód o przedłużaniu gatunku, a potem jest drama stulecia i aż niedobrze mi się robi.
Athene noctua
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 31 lip 2017, 03:28

Re: Bry

Post autor: Athene noctua »

Tam oczywiście go wszystkie diagnozowały, ale połowa wątku to było zjadanie dziewczyny, która zasugerowała, że coś takiego to wymysł współczesnych czasów :D Niby słusznie, ale rzuciły się na nią jak sępy na ścierwo (nawet jakieś aluzje do Hitlera).
Awatar użytkownika
GoldenLeaf
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 22 sie 2017, 01:43

Re: Bry

Post autor: GoldenLeaf »

Chryste na niebie, ignorancję należy tępić, ale żeby argumentum ad Hitlerum od razu? '-' Generalnie niewesoło jest z widocznością, ale edukacja > kłótnie w internetach.
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Bry

Post autor: JacobMcAllen »

Witaj na forum :)
Dieu le veut
ODPOWIEDZ