Część! c:

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
[Nothing]
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2017, 00:57

Część! c:

Post autor: [Nothing] »

Mam na imię Ania, lat 16, z województwa pomorskiego. Introwertyczna przy bliskich, ekstrawertyk przy nieznajomych. W miarę zbliżania się do kogoś staję się cichsza i spokojniejsza (nie potrafię tego wytłumaczyć... Taka ze mnie anomalia po prostu). Wielbicielka seriali, filmów, bajek, książek, komiksów zarówno wschodnich jak i zachodnich, a także kucharka, kotomaniaczka i absolutnie zakręcona miłośniczka innych kultur, tradycji i kuchni.
Zanim ktoś zacznie mnie oceniać, bo małolata ze mnie, pragnę wytłumaczyć trochę kwestię mojej obecności na tym konkretnym forum.
Już jakiś czas temu zauważyłam, że w moim postrzeganiu rówieśników coś się zmieniło. Plotki o tym, kto z kim chodzi, a kto z kim zerwał, przestały być emocjonujące, zawsze czarujący starszy kolega nagle stał się po prostu starszym kolegą, atrakcyjni dla koleżanek chłopacy stali się zwyczajni, filmy romantyczne straciły sens, serce nie bije już tak szybko. Próbowałam 'pobudzić' się na różne sposoby, widywałam się z kilkoma chłopakami, przeszukiwałam internet szukając czegoś, co przywoła tak zwane motylki w brzuchu.
Chciałam zrozumieć, co się ze mną dzieje, więc zaczęłam przekopywać się przez tony artykułów i baczniej obserwować moje zachowania, reakcje, emocje. Myśli o mojej orientacji były analizowane wiele razy, a zmiany w moim życiu nie były chwilowe, nie można więc powiedzieć, że jest to przejściowe bądź że to tylko wariujące hormony. Dojrzewanie, zmiana środowiska, depresja, trauma, izolacja od rówieśników, choroba - powodów dla których jestem, jaka jestem mogło być wiele. Przemyślałam chyba wszystkie możliwości, i nie sądzę, aby jeden z tych czynników miał wpływ na moją orientację. Owszem, dojrzewam, zmieniam się, ale myślę, że taka jest moja natura - i absolutnie się tego nie wstydzę i nie wypieram. Myślę, że mogę powiedzieć, z całą świadomością wagi tych słów, że jestem hetero romantycznie aseksualna. Znalazłam to forum szukając kolejnych wiadomości na temat mojej orientacji. Chciałabym lepiej poznać siebie i w pełni zrozumieć swoją naturę. Cieszę się, że mogę tu być i prowadzić dyskusje z osobami podobnymi do mnie. Miło mi Was poznać c:
Od miłości gorszy jest tylko jej brak.
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Część! c:

Post autor: Małgorzata95 »

Cześć. Miło Cię poznać. :D
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Nightfall

Re: Część! c:

Post autor: Nightfall »

Cześć, powodzenia :ciasto:

Judyta zobacz, ktoś z twoich okolic :D
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: Część! c:

Post autor: Nothingness »

Witaj serdecznie na forum! :ciasto:
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Część! c:

Post autor: JacobMcAllen »

Witaj na forum :)
Dieu le veut
Awatar użytkownika
Bartek95
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:03

Re: Część! c:

Post autor: Bartek95 »

Hej miło poznać. Kurde bardzo inteligentna i dojrzała jesteś mimo tak młodego wieku. To jest bardzo wielki plus. Czasami bywa i tak że człowiek i całe życie siebie szuka ale mam nadzieję że tobie uda się to jak najszybciej ;-)
ODPOWIEDZ