Cześć

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
K001
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2017, 21:16

Cześć

Post autor: K001 »

Cześć :) Wiek: 25, woj. śląskie , kobieta - tyle z suchych faktów o mnie.
Jestem introwertykiem , nigdy nie udzielam się w towarzystwie większej grupy - wtedy automatycznie jestem myślami gdzieś indziej , bo uważam , że konwersacja w większym gronie jest za płytka i zazwyczaj jest o niczym :P Co innego gdy jestem z kimś sam na sam , wtedy to jest rozmowa , a nie tylko mówienie :) Jeżeli chodzi o AS to tak do końca nie wiem , do której grupy się kwalifikuję. :mrgreen: Nigdy oficjalnie nie byłam w związku, same takie znajomości " kręcenia z kimś", jakoś zawsze mnie skręcało na samą myśl aby gdzies publicznie iść z kimś za rękę itp ..nie nie :) Pare razy próbowałam się przekonać do bycia z kimś, ale zawsze kończy się to tak samo :D Na początku gdy kogoś jeszcze nie znam to mi się podoba fizycznie i psychicznie i czuję fascynację ,ale gdy się zapoznamy to już jest ta osoba mi obojętna , a po pewnym czasie wręcz irytująca... I zawsze w wyobraźni się nakręcę, a w realu zero polotu, zero pociągu :)
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: Cześć

Post autor: Nothingness »

Witam koleżankę ze Śląska! Mam nadzieję, że spodoba ci się na naszym forum :) :ciasto:
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Cześć

Post autor: Małgorzata95 »

Cześć.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
ODPOWIEDZ