Cześć :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
AnaMarcela
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2017, 22:05

Cześć :)

Post autor: AnaMarcela »

Cześć:)
Na forum zarejestrowałam się dzisiaj po długich zastanowieniach.
Od podstawówki czułam, ze coś jest ze mną inaczej. Patrząc na chłopców nie odczuwam żadnej fascynacji, nie mówiłam: "ale ciacho", "jaki jest przystojny". Po prostu uważałam, ze są bo są.
Z przyczyn chorobowych w gimnazjum i technikum uczyłam się w domu. Dwa lata temu poznałam na czacie chłopaka. Był bardzo wesoły, widać, ze szczery, taki naprawdę prawdziwy. Jego wygląd nie robił na mnie wrażenia, a zaznaczam, ze brzydki nie był.
Po sześciu miesiącach znajomości spotkaliśmy się. Przyjechał do mnie na wieś, ale spotkaliśmy się poza moim domem. Od razy gdy mnie zobaczył, podszedł do mnie i z nachalnością w ramach niespodzianki mnie pocałował prosto w usta. Nie spodobało mi się to i do dziś gdy o tym myślę czuję nieprzyjemne uczucie. Podczas rozmowy też zdarzało sie, ze mnie a to za tyłek złapał, albo za rękę. Nie czułam się komfortowo. To było tylko jedno spotkanie i po spotkaniu kontakt się urwał.
Potem na portalu randkowym poznałam innego chłopaka, z którym było trochę inaczej, ponieważ był bardziej nieśmiały w realu przez co nie robił mi żadnych niespodzianek. Trochę podczas rozmowy byliśmy w siebie wtuleni, co akurat mi się podobało. Były też delikatne łaskotki w ubraniu i było zabawnie. Po tym spotkaniu zaproponował mi noc hotelu w innym województwie by być tylko sam na sam. Gdy napisał mi wzmiankę o łaskotkach i rozbieraniu poczułam znów to nieprzyjemne uczucie i znów kontakt się urwał.
Na czatach czasami sobie pisząc, dowiadywałam sie, ze zachowuję się jak cnotka iż odpowiedni chłopak mnie raz zaspokoi i będę czuła się jak w niebie, oraz będę chciała więcej. Zdałam sobie na dobre sprawę z tego, ze jestem aseksualna, odrzucają mnie pieszczoty ciała poza łaskotkami, które są dla mnie po prostu czymś co sprawia radość. Kojarzą mi sie z taką trochę beztroską, radością, z tym jak fajnie było być kiedyś dzieckiem.
Odrzuca mnie całowanie, a co dopiero filmy erotycznie, czy samo rozbieranie, czy sam akt seksu.
Jestem tutaj by zrozumieć to kim jestem i otrzymać jakieś wparcie, ponieważ mimo naprawdę radosnego podejścia do życia czuje ze zostanę starą panną. Czuję, ze nikt nie pokocha dziewczyny, która chce poczuć emocjonalnie miłość, nie fizyczną. Pozdrawiam. :)
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: Cześć :)

Post autor: Nothingness »

Witaj serdecznie na naszym forum! Łap ciacho! :ciasto:
Z przyczyn chorobowych w gimnazjum i technikum uczyłam się w domu.
Miałam podobnie. Z tym, że tylko w gimnazjum przez rok uczyłam się w domu, później do końca liceum indywidualne, ale w szkole.

Współczuję, że miałaś takie przygody z pierwszym opisanym chłopakiem...

Jeśli można zapytać z czystej ciekawości, to z jakiego województwa jesteś? :)
AnaMarcela
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2017, 22:05

Re: Cześć :)

Post autor: AnaMarcela »

Nothingness pisze: 14 wrz 2017, 22:44 Witaj serdecznie na naszym forum! Łap ciacho! :ciasto:
Z przyczyn chorobowych w gimnazjum i technikum uczyłam się w domu.
Miałam podobnie. Z tym, że tylko w gimnazjum przez rok uczyłam się w domu, później do końca liceum indywidualne, ale w szkole.

Współczuję, że miałaś takie przygody z pierwszym opisanym chłopakiem...

Jeśli można zapytać z czystej ciekawości, to z jakiego województwa jesteś? :)
Dziękuję :)
Jestem z Wielkopolski, a Ty?:)
Chorobę nadal mam, jest jednak lepiej :) Ogólnie to długa historia.
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: Cześć :)

Post autor: Nothingness »

Jestem z Wielkopolski, a Ty? :)
Śląsk pozdrawia! :)
Chorobę nadal mam, jest jednak lepiej
Cieszę się, że jest lepiej! U mnie na szczęście wszystko się uspokoiło, nie było to nic poważnego :)
AnaMarcela
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2017, 22:05

Re: Cześć :)

Post autor: AnaMarcela »

Cieszę się, że u Ciebie też lepiej. Gdybyś chciała pogadać tak po prostu to zapraszam :)
Nightfall

Re: Cześć :)

Post autor: Nightfall »

Na czatach czasami sobie pisząc, dowiadywałam się, ze zachowuję się jak cnotka iż odpowiedni chłopak mnie raz zaspokoi i będę czuła się jak w niebie, oraz będę chciała więcej.
Te dwie sytuacje z chłopakami, które opisałaś moim zdaniem niekoniecznie muszą świadczyć o aseksualiźmie (oczywiście ty wiesz najlepiej, kim jesteś). Świadczą przede wszystkim o tym, że jesteś rozsądną osobą, bo seks z kimś obcym może wiązać się z różnego rodzaju ryzykiem. To, że w takim kontekście (nachalne obmacywanie przy pierwszym spotkaniu, czy propozycja seksu w hotelu po pierwszej randce) nie byłaś zainteresowana dalszą znajomością i czułaś jakieś obrzydzenie wydaje mi się jak najbardziej naturalną reakcją.

Życzę powodzenia w odkrywaniu siebie :)
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: Cześć :)

Post autor: AlaZala »

Cześć!

Ja także uważam, że opisane przez Ciebie sytuacje wcale nie świadczą o Twoim aseksualizmie. Większość osób czułaby się niekomfortowo w takich sytuacjach.

Poznałaś w Internecie dwóch chłopaków szukających przygód seksualnych, w miejscach do tego właśnie w dużym stopniu przeznaczonych. A co w normalnym życiu nieinternetowym? Jak wygląda grono Twoich znajomych? Czy utrzymujesz kontakt koleżeński z jakimiś chłopakami?
AnaMarcela
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2017, 22:05

Re: Cześć :)

Post autor: AnaMarcela »

To prawda, te sytuacje mogą oznaczać, ze nie jestem aseksualna. Jednakże wiem co czuję.
W życiu realnym utrzymuję kontakt z kilkoma osobami. Jednak choroba zabiera mi trochę tej "normalności". Nawet gdybym się szczerze zakochała, nie wyobrażam sobie iść do łóżka z facetem. Także kwestia dzieci, nastawiłam się już na adopcję i tylko takich dzieci pragnę. Może z powody choroby nie chce mieć własnych, chociaż jest 70 procent szans na urodzenie zdrowego. Z drugiej strony mam bardzo silną potrzebę dania domu dziecku, które straciło szansę na kochający, bezpieczny dom. Ogólnie uwielbiam dzieci. :)
Na portalach randkowych nie zawsze faceci szukają tylko seksu, a na czatach zazwyczaj tak się dzieje. Zawarłam przyjaźń z chłopakiem z portalu randkowego, dobrze się rozumiemy. Przyjaźnimy się. Cieszy mnie fakt, ze ma już dziewczynę, że układa mu się. Nigdy nie pomyślałam o nim w kategoriach chłopaka. Na ogół potrafię chwycić dobrze kontakty z płcią przeciwną bez snucia fantazji, czy gdybania "jakby to z nim było" :)
Nightfall

Re: Cześć :)

Post autor: Nightfall »

Nawet gdybym się szczerze zakochała, nie wyobrażam sobie iść do łóżka z facetem.
Czemu? Przez aseksualizm, czy są inne powody?
AnaMarcela
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2017, 22:05

Re: Cześć :)

Post autor: AnaMarcela »

Czemu? Przez aseksualizm, czy są inne powody?

Nie mam za sobą żadnych traumatycznych przeżyć ani nic tego rodzaju. Miałam szczęśliwe dzieciństwo w domu. Też nie jestem przesadną katoliczką. Aczkolwiek nawet jestem niepraktykująca.
Mogłabym iść spać z facetem, ale bez kochania się, całowania się, czy rozbierania się. Nie do końca właśnie to rozumiem. U mnie w domu tylko siostra ma dzieci i jest zakochana. A reszta rodzeństwa -
bracia są sami. Nie spieszy im się do zakładania rodzin.
Nightfall

Re: Cześć :)

Post autor: Nightfall »

Tak tylko zapytałam, powody mogą być bardzo różne :)
ODPOWIEDZ