Hej,hej! Pozdrowienia z województwa lubuskiego!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
agusart154
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:27

Hej,hej! Pozdrowienia z województwa lubuskiego!

Post autor: agusart154 »

Witajcie!

Trafiłam na to forum szukając odpowiedzi. Od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego jestem singlem.

Kiedyś sądziłam,że to kwestia mojej nieśmiałości i introwertyzmu. Jestem cichą, spokojną, rozważną, wyrozumiałą i tolerancyjną osobą (opinia innych :),nie moja). Zawsze potrzebowałam trochę czasu,aby się przełamać. Rodzice, aby mi pomoc, zapisali mnie jak byłam w podstawówce na zajęcia teatralne i taneczne. Moja przygoda z tańcem trwała jakieś 10 lat. Uwielbiałam to. Stałam się odważniejsza i nie mam problemu,aby wyjść na pusty parkiet i zacząć tańczyć albo sama wyciągam ludzi na parkiet. Jednak to niewystarczało. Podczas tańca nie trzeba się tyle odzywać :P Postanowiłam sama nad tym popracować.

Miałam szczęście,że w liceum i na studiach trafiłam na świetnych ludzi. Mialam w liceum adoratorów. Przeszłam dużą przemianę. Nie mam już problemu,żeby porozmawiać z ludźmi, których widzę po raz pierwszy np. na jakiejś większej imprezie gdzie znam 1 czy 2 osoby.

Na studiach (także po studiach) podjęłam próby nawiązania relacji typowo damsko-męskich. Chciałam sprawdzić co będę czuła. Nie da się wszystkiego sobie wyobrazić :P Wszystko trwało krótko i kończyło się fiaskiem. Albo za szybkie tempo albo facet działał na 2 fronty albo byłam tylko kumpelką albo opcją przejściową,bo potrzebował wsparcia i pocieszenia albo byli jeszcze bardziej nieśmiali ode mnie (co za facet przy pierwszej rozmowie czy styczności zostawia piłeczkę po stronie kobiety? Coś w stylu "jak będziesz miała ochotę na spacer to daj znać" i dopóki sama sie nie odezwiesz to cisza...).

Był też moment w moim życiu, że wydawało mi się, że jestem demi. Poczułam coś głębszego, cos co dodawało mi motywacji i wiecej chęci do zycia, do jednego z moich najblizszych przyjaciół :) Chciałam z Nim jak najwięcej rozmawiać, dzielić się z Nim swoimi myślami, smutkami i radościami. On również mi się zwierzał. Dałam mu do zrozumienia,ze czuje coś więcej. Miałam nadzieje,ze uczucie do mnie nadal w Nim tkwi. Jesteśmy jednak przyjaciółmi i nadal utrzymujemy ze sobą kontakt. Parę lat temu wyjechał za granice i bardzo to przeżywałam. Jednak kiedy zastanawiałam się czy mogłaby Nas łączyć fizyczna bliskość to doszłam do wniosku,ze to nie dla mnie.

Zaczełam czytać coraz więcej artykułów odnośnie seksualności. Czułam, że mogę być osobą aseksualną, ale nie dokońca. I znalazłam właśnie określenie aseksualności heteroromantycznej. Na 100% nie jestem typową heteroseksulną kobietką i zdecydowanie podobają mi sie panowie. Zależy mi jednak na relacji romantycznej, emocjonalnej, opartej na wzajemnym wspieraniu się i poznawaniu. I coraz bardziej jestem przekonana, że jeśli miałabym się z kimś związać to tylko na zasadach białego związku. Przytulanie się itd. wchodzi w grę, ale nie fizyczna intymność.

Dodam jeszcze, że nie siedzę codziennie po pracy w domu. Chodzę do kina, teatru, na kabarety, koncerty, do pubu na piwko itd. I mimo,że za sportem nie przepadam to byłam na meczu koszykówki, na żużlu i oglądam np. skoki w TV. Byłam tez na kręglach. I odkąd pracuje jeżdżę ze swoją przyjaciółką raz w roku na wycieczki za granicę.

Przegladając forum znalazłam informacje,ze jest grupa na Facebooku. Jak Was znaleźć?

Jeśli macie jakieś pytania to w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć ;) :) :)
Silviaa
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 8 wrz 2017, 21:37

Re: Hej,hej! Pozdrowienia z województwa lubuskiego!

Post autor: Silviaa »

Witaj serdecznie,
widzę podobne doświadczenia i nastawienie do moich ;)
Pozdrawiam
Nightfall

Re: Hej,hej! Pozdrowienia z województwa lubuskiego!

Post autor: Nightfall »

https://www.facebook.com/groups/1436756509962833/ Link do grupy na pewno był w temacie o fb :)

Powodzenia w poszukiwaniach :)
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: Hej,hej! Pozdrowienia z województwa lubuskiego!

Post autor: Nothingness »

Witaj serdecznie na naszym forum :)
Awatar użytkownika
ColdChris
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:51
Lokalizacja: Poznań

Re: Hej,hej! Pozdrowienia z województwa lubuskiego!

Post autor: ColdChris »

O, miło przeczytać taki konkretny inauguracyjny post :) Witaj!
Seek not the paths of the ancients; Seek that which the ancients sought
Awatar użytkownika
Mo73_
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 2 sie 2017, 16:40
Lokalizacja: Kraków

Re: Hej,hej! Pozdrowienia z województwa lubuskiego!

Post autor: Mo73_ »

Hej agusart154, witaj na forum :)
"The highest result of education is tolerance." - Helen Keller
agusart154
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:27

Re: Hej,hej! Pozdrowienia z województwa lubuskiego!

Post autor: agusart154 »

Hej!
Jestem ciekawa czy są na forum Asy z województwa lubuskiego :) ?
ODPOWIEDZ