Wirtualne ciasto dla sąsiadów

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Alaynee
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2017, 21:13

Wirtualne ciasto dla sąsiadów

Post autor: Alaynee »

Hej, jestem Ewa, lat 24, urządzająca właśnie mieszkanie we Wrocławiu i zastanawiająca się, czy aby stać mnie na te krzesła, które mi się podobają. Raz na jakiś czas podejmuję próby uspołecznienia się i wyjścia do ludzi - oto kolejna z nich. Termin 'aseksualizm' znalazłam kilka lat temu, próbując wyjaśnić moją orientację przyjaciółce, która rozpłakała się na myśl, że mogę być lesbijką (i nie były to łzy szczęścia). I gdzieś tam sobie siedzę under the ace umbrella. Pomyślałam, że miło byłoby porozmawiać z kimś, kto nie będzie reagował niezręczną ciszą, jak wspomnę, że ktoś mi się podoba/nie podoba. Także miło mi tu być, przyniosłaby ciasto, ale piekarnik jeszcze nie przyszedł!
Nothingness
mASełko
Posty: 117
Rejestracja: 1 lip 2017, 19:36

Re: Wirtualne ciasto dla sąsiadów

Post autor: Nothingness »

O, witam serdecznie imienniczkę! Mam nadzieję, że spodoba ci się na naszym forum :) :ciasto:
Alaynee
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2017, 21:13

Re: Wirtualne ciasto dla sąsiadów

Post autor: Alaynee »

JudytaDragon pisze: 3 lis 2017, 11:12 :ciasto: :ciasto: Witamy :ciasto: :ciasto:
Muszę przyznać, że głupia tamta przyjaciółka xd

Nasze drogi zaiste się rozeszły, choć doprowadziło mnie to przynajmniej do konstruktywnych wniosków ;)
ODPOWIEDZ