Dobry wieczór / Dzień dobry

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
neko.
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 17 gru 2017, 23:36

Dobry wieczór / Dzień dobry

Post autor: neko. »

Wypadałoby się przywitać. Więc dobry wieczór / dzień dobry (w zależności od tego, kiedy czytacie - ja to piszę w nocy, bo w nocy mi się jaśniej myśli, albo przynajmniej tak mi się wydaję i taką mam nadzieję, że napiszę coś, co będzie miało jakiś sens albo przynajmniej nie będzie go zupełnie pozbawione - z góry przepraszam, że musicie to czytać - ale w sumie nie musicie, więc cofam przeprosiny).

Czytam od jakiegoś czasu i im więcej czytam, tym większy chaos w mojej głowie. Czytam i widzę, że każdy jednak ma trochę swoją wizję tego, na czym aseksualność polega lub też czym się objawia (chociaż to (chyba) nie choroba, więc może się nie objawia, tylko po prostu jest).

Do końca nie wiem, czy jestem aską. Tak przypuszczam. Ale może po prostu jestem jedną z tych dziewczyn, które "nie potrafią w związki". Albo ogólniej, w relacje międzyludzkie. Albo w życie.*

*tutaj zaznaczam, że piszę tylko osobie, bo ja tak mam, że lubię sobie często wymyślać różne przyczyny / wymówki, które mają tłumaczyć, dlaczego życie tak mi się układa (albo nie układa jak mi się wydaje, że powinno) i nie chciałabym, żeby ktokolwiek to odnosił do swojej sytuacji, która jest znana tylko jemu i też nic nikomu nie sugeruję, bo jestem ostatnią osobą, która powinna udzielać rad (serio, jeśli będę kiedyś komuś coś radziła, to nie słuchajcie albo słuchajcie, ale na własną odpowiedzialność, ale lepiej nie, bo to pewnie nie będzie dobry pomysł).

I jeszcze tylko na koniec uprzedzam, że zdarza mi się najpierw mówić / pisać, a potem myśleć. Albo w ogóle nie myśleć. Więc nie traktujcie wszystkiego, co napiszę śmiertelnie poważnie.
Nightfall

Re: Dobry wieczór / Dzień dobry

Post autor: Nightfall »

Powodzenia :)
stendai

Re: Dobry wieczór / Dzień dobry

Post autor: stendai »

Hej,

znajdziesz tu inne osoby, które "nie potrafią w życie". Miłego pobytu.
Awatar użytkownika
ozjasz
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 12 maja 2016, 19:12

Re: Dobry wieczór / Dzień dobry

Post autor: ozjasz »

Witaj.
stendai pisze: 18 gru 2017, 19:52 Hej,

znajdziesz tu inne osoby, które "nie potrafią w życie". Miłego pobytu.
Tylko związki. Tak ona napisała, że nie potrafi w związki, co nie jest tożsame z życiem.
-Ok, so what kind of challenge did life bring to you?
-Yes.
neko.
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 17 gru 2017, 23:36

Re: Dobry wieczór / Dzień dobry

Post autor: neko. »

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie.

Jednocześnie muszę potwierdzić, że życia również nie ogarniam.
Ze mną jest większy problem.
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Re: Dobry wieczór / Dzień dobry

Post autor: krychu_m »

Witaj Neko. No cóż, jak ja to mówię, życie pisze swoje własne scenariusze. Czasem najbardziej irracjonalne, które sam Spielberg by nie wymyślił. Mam nadzieje, że w twoim przypadku ten scenariusz będzie miał pozytywny finał, a czy z seksem czy nie ? Myślę że jest to sprawa drugorzędna, jeśli związek jest szczęśliwy. a tego ci właśnie życzę.

Pozdrawiam
Agness
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2017, 18:36

Re: Dobry wieczór / Dzień dobry

Post autor: Agness »

Cześć :-)
Awatar użytkownika
liv
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 14 sty 2018, 20:10

Re: Dobry wieczór / Dzień dobry

Post autor: liv »

hejo siemanko
P_aulina
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 26 sty 2018, 04:02

Re: Dobry wieczór / Dzień dobry

Post autor: P_aulina »

Witaj.
ODPOWIEDZ