Dobry! :D

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Aegon
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2018, 00:05
Lokalizacja: Warszawa

Dobry! :D

Post autor: Aegon »

Cześć,

Jestem Piotrek, mam 29 lat i klikam z Warszawy. Będzie to krótka prezentacja. Od całkiem nie tak dawno zdefiniowany aseks, jestem pod wrażeniem tejże społeczności (trochę śledziłem forum ale wcześniej się nie rejestrowałem)... Cieszę się że miałem okazję tutaj trafić aby móc rozpocząć integrację, w tym jednym jedynym miejscu gdzie nie trzeba czuć "dyskomfortu". Tego typu miejsce to prawdziwy skarb... :) Jeśli chodzi o mnie, cóż, interesuję się zabytkami (rzeźba, rzemiosło, architektura), historią oraz podróżami... Varsavianista z zamiłowania. Liczę że będzie nam się dobrze, wspólnie pisało...

P.
agusart154
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:27

Re: Dobry! :D

Post autor: agusart154 »

Witaj na forum :ciasto:
VenusDoom
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 4 gru 2017, 22:51

Re: Dobry! :D

Post autor: VenusDoom »

Cześć Piotrek! :ciasto: :kawa:

Ty z rodu Targaryenów czy tylko zbieżność imion? :D
Aegon
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2018, 00:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry! :D

Post autor: Aegon »

VenusDoom pisze: 3 sty 2018, 18:52 Cześć Piotrek! :ciasto: :kawa:

Ty z rodu Targaryenów czy tylko zbieżność imion? :D
"Fire&Blood" oczywiście, uniwersum G.R.R.Martina wraz z serialem "Gra o Tron" to moje ulubione uniwersum, jeśli chodzi o literaturę fantastyki. Miałem nawet przyjemność spotkać kilkoro aktorów z głównej obsady... ;)
Amico
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 6 sie 2017, 15:44
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry! :D

Post autor: Amico »

Czesc. Chyba kilkoro aktorów z GOT przyjechało niedawno na Comic On tak mie sie wydaje. pozdo z Warszawki
Szukam przyjaciela...takiego prawdziwego, odezwij się gdziekolwiek jesteś.
Agness
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2017, 18:36

Re: Dobry! :D

Post autor: Agness »

Cześć! :-)
Awatar użytkownika
BlueStar
mASełko
Posty: 140
Rejestracja: 25 gru 2017, 23:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry! :D

Post autor: BlueStar »

Aegon pisze: 3 sty 2018, 00:34 Jeśli chodzi o mnie, cóż, interesuję się zabytkami (rzeźba, rzemiosło, architektura), historią oraz podróżami...
Bardziej teoria czy praktyka? Mam na myśli czy głównie czytasz, podziwiasz i zbierasz informacje, czy może sam coś działasz, tworzysz ?
Aegon
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 3 sty 2018, 00:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry! :D

Post autor: Aegon »

BlueStar pisze: 14 sty 2018, 01:58
Aegon pisze: 3 sty 2018, 00:34 Jeśli chodzi o mnie, cóż, interesuję się zabytkami (rzeźba, rzemiosło, architektura), historią oraz podróżami...
Bardziej teoria czy praktyka? Mam na myśli czy głównie czytasz, podziwiasz i zbierasz informacje, czy może sam coś działasz, tworzysz ?


Przyznam że zarówno teoria jak i praktyka w tym czasie... ;) Poza tym, hobbistycznie jestem zapalonym Varsavianistą ;)
Awatar użytkownika
Rat Girl
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 11 lis 2017, 15:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Dobry! :D

Post autor: Rat Girl »

Witaj na forum! Masz bardzo ciekawe zainteresowania :-)
Make kin, not babies
Donna Haraway
asx
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 4 lis 2015, 17:02

Re: Dobry! :D

Post autor: asx »

hej :)
ODPOWIEDZ