Hejka :DDD

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Nuśka
mASełko
Posty: 120
Rejestracja: 8 sty 2018, 18:09

Hejka :DDD

Post autor: Nuśka »

Cześć :D Jestem Ania i całe życie myślałam, że jestem normalna tylko to świat jest zepsuty i nadal tak myślę :D Jestem już dość duża, mam 23 lata, ale ciągle niewiele wiem o świecie. Trochę poszperałam po tym forum i widzę, że jest tu sporo osób nie biorących oczywistości za oczywistości, niestereotypowych, może dlatego, że starszych? ale też czujących się lepszymi, zamkniętych na inne poglądy i pseudo tolerancyjnych. Mam wiele pytań i mam nadzieje tutaj kontynuować poszukiwanie odpowiedzi.

Mam nadzieje, że tutaj wchodząc między wrony nie trzeba krakać tak jak one. Chyba będę się tu dobrze czuć :D

PS. Gdzie jest aktualny regulamin? I o co chodzi ze starym? np. co to jest słownictwo "typowo seksualne"? Chodzi o to jakbym mówiła do kochanka, że zrób to czy tamto czy o nazwy intymnych części ciała, pozycji seksualnych czy o co? i właściwie czemu nie wolno? Takie tematy w końcu specjalnie się oznacza, więc wchodzi się na własną odpowiedzialność xd albo dlaczego nie można mówić komuś że coś jest grzechem? LOL a można już mówić "to niemoralne" (w końcu to synonim)? Boicie się Boga czy co? Dla mnie to przejaw nietolerancji. Niby piszecie nie bronimy to i tamto, ale tylko spróbuj powiedzieć komuś jak Ty to postrzegasz to ban. Wyraźnie pisze, że postawa wzorowego chrześcijanina jest niedopuszczalna. Nie prościej napisać że moralizowanie i nawracanie jest zabronione? Forum z założenia jest raczej do dyskusji i mówi się tam ludziom czasem, że coś ich zdaniem jest złe lub dobre.

Oby było ciekawie i do zobaczenia na forum! :D
Nightfall

Re: Hejka :DDD

Post autor: Nightfall »

Niby piszecie nie bronimy to i tamto, ale tylko spróbuj powiedzieć komuś jak Ty to postrzegasz to ban. Wyraźnie pisze, że postawa wzorowego chrześcijanina jest niedopuszczalna. Nie prościej napisać że moralizowanie i nawracanie jest zabronione? Forum z założenia jest raczej do dyskusji i mówi się tam ludziom czasem, że coś ich zdaniem jest złe lub dobre.
Bo pod pewnymi względami są tu podwójne standardy ;) Chociaż mam wrażenie, że się poprawiło i tak. Moje zdanie jest takie, że jeśli ktoś uważa, że coś jest grzechem, to myślę, że może o tym napisać, bo ma prawo mieć taki światopogląd i takie zdanie. Ważne jest żeby krytyka była konstruktywna, bez obrażania innych :)

Życzę miłego czasu na forum :ciasto:
Agness
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 9 lis 2017, 18:36

Re: Hejka :DDD

Post autor: Agness »

Cześć, wita Cię tolerancyjna przedstawicielka tych starszych :-)
ODPOWIEDZ