ArtyStyczny homoromantycznyAS

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Aelred
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 7 lut 2018, 17:49

ArtyStyczny homoromantycznyAS

Post autor: Aelred »

Cześć.

Cieszę się, że znalazłem się na tym forum. Długo poszukiwałem tego miejsca. Nie odnalazłem się na forum homoseksualny chrześcijanin, gdzie sporo osób niestety ma problem z elastycznością myślenia. Jestem artystą, mieszkam w Katowicach, mam 40 lat, chociaż wyglądam na dużo młodszego (takie fajne geny ;). Jestem bardzo kreatywnym, lubiącym ludzi człowiekiem. Mam nadzieję, że na forum SEA znajdę przyjaciół i może tą jedną osobę z którą będą mógł zbudować trwałą, fajną relację nie opartą na seksie, ale dużej bliskości
Nightfall

Re: ArtyStyczny homoromantycznyAS

Post autor: Nightfall »

Życzę Ci powodzenia,wydajesz się być sympatyczną osobą :ciasto: :wink:
Awatar użytkownika
Bonnemort
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 30 sty 2018, 21:10
Lokalizacja: Katowice

Re: ArtyStyczny homoromantycznyAS

Post autor: Bonnemort »

Witaj, jesteś artystą z zawodu czy jest to Twoje hobby? Ja studiuje grafikę komputerową :)
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Jonathan Carroll
Aelred
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 7 lut 2018, 17:49

Re: ArtyStyczny homoromantycznyAS

Post autor: Aelred »

Jestem artystą muzykiem z zawodu, po prostu tworzę muzykę. Nie zajmuję się grafiką, ani malarstwem, ale bardzo je lubię. Każda wizyta w nowym miejscu jest dla mnie zawsze połączona ze zwiedzaniem galerii lub muzeum.
P_aulina
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 26 sty 2018, 04:02

Re: ArtyStyczny homoromantycznyAS

Post autor: P_aulina »

Witaj :)
Moja artystyczna dusza ogranicza się do tego, że czasem ogórka uda mi się ułożyć ładnie na kanapce, więc bardzo zazdroszczę, chociaż muzykę odczuwam całą sobą.
ODPOWIEDZ