Cześć :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Trust87
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 2 kwie 2018, 06:43

Cześć :)

Post autor: Trust87 »

Witam wszystkich serdecznie! Jestem 31letnia kobieta. Zarejestrowałam się dopiero dzisiaj, chociaż forum odwiedzalam parę razy szukając wskazówek i odpowiedzi.. albo raczej potwierdzenia, ze nie jestem "dziwna", czy taka która powinna się leczyć. A może powinnam? ;) Nie wiem czy jestem typowym ASem. Zanim jakiejkolwiek doświadczanie seksulanosci pojawiło sie w moim życiu, zostałam zgwałcona. Ciężko jest mi stwierdzić czy niechęć do seksu była ze mna zawsze, czy to po prostu konsekwencja tamtego zdarzenia, bo nie było mi dane wejsc w nastoletni wiek normalnie, gdzie wszystkie tego typu emocje moga sie rodzić w człowieku w sposob naturalny. Po prostu nie ma u mnie tego tematu, taka jestem a jednocześnie nie czuję, zeby mi czegoś w życiu z tego powodu brakowało. No bo jak kogos zmusić do zjedzenia wątróbki skoro wie, ze jej nie lubi? Może to problemy hormonalne, ale sama nie wiem... każdy mój zwiazek rozpadal sie przez seks a raczej jego brak. Czuje sie jak najgorszy koszmar mężczyzn z którymi byłam. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
KrzyśMMMM
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 2 paź 2017, 16:51
Lokalizacja: skansen ideologiczny, peryferie śląska, prowincja Chin

Re: Cześć :)

Post autor: KrzyśMMMM »

:P
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2018, 14:37 przez KrzyśMMMM, łącznie zmieniany 1 raz.
Trust87
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 2 kwie 2018, 06:43

Re: Cześć :)

Post autor: Trust87 »

Chciałam umieścić odpowiedzi na pare postów, włączyć się do dyskusji ale jestem definiowana przez forum jako spamer :? nie rozumiem za bardzo dlaczego. Mam nadzieję, że ten wątek to nie jest jedyne miejsce w którym będę mogła się wypowiadać? ;)
KrzyśMMMM
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 2 paź 2017, 16:51
Lokalizacja: skansen ideologiczny, peryferie śląska, prowincja Chin

Re: Cześć :)

Post autor: KrzyśMMMM »

:mrgreen: :wink: :) :P
Awatar użytkownika
BlueStar
mASełko
Posty: 140
Rejestracja: 25 gru 2017, 23:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cześć :)

Post autor: BlueStar »

Witaj na forum. Mam nadzieję,że się tu odnajdziesz :)
Ps. Ja też porównuję seks do wątróbki :D
Special_relationship
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 10 gru 2017, 17:00

Re: Cześć :)

Post autor: Special_relationship »

cześć Trust. To, co piszesz to bardzo odważne - mimo, że pod nickiem, to musiało być trudne.
ODPOWIEDZ