Salve!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Yagarna
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 1 maja 2018, 00:24

Salve!

Post autor: Yagarna »

Witam każdego, kto miał ochotę tu zerknąć. Cóż więcej można by dodać? Może przekazać jakieś podstawowe informacje o sobie, swoich zainteresowaniach, pasjach bądź życiu? Hmmm... jakieś intrygujące fakty z życia, które mogłyby zachęcić, nie odstraszyć, innych? Może zawrzeć to wszystko w zdaniu pełnym kontrastu, aluzji i niezliczonych kontekstów literackich?

Lubię ser :ciasto:
Libra

Re: Salve!

Post autor: Libra »

Też lubię ser, upanierowany, usmażony , podany z sosikiem czosnkowym i zestawem surówek :oops:
Witaj
Yagarna
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 1 maja 2018, 00:24

Re: Salve!

Post autor: Yagarna »

Mmmmm... właśnie zajadam. Dziękuję za inspirację. Przeczytałam twój post rychło w czas, albowiem odpowiedział mi na jedno z najważniejszych pytań: co zjeść na obiad. Prawie że najważniejsze pytanie, zadawane nieprzerwanie od tysiącleci.
Awatar użytkownika
xviriditeax
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 4 sty 2018, 22:48
Lokalizacja: Olsztyn - tak, to miasto koło Ostródy

Re: Salve!

Post autor: xviriditeax »

Witam! Bardzo cenię taki rodzaj kreatywności. Poza serem jest jeszcze coś co lubisz?
Yagarna
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 1 maja 2018, 00:24

Re: Salve!

Post autor: Yagarna »

Tak, kreatywność. Pisać o serze, a dawać emotikonę ciasta 8) . A odpowiadając na pytanie... Lody są całkiem niezłe. Prócz tego, cóż, odrobinę "nerdowe" zainteresowania: fantastyka, gry komputerowe, ale i opera, balet, większość nauk humanistycznych. Aktualnie uczę się łaciny. A raczej ostro zakuwam, korzystając z wolnego.
Awatar użytkownika
marzesobie
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:35

Re: Salve!

Post autor: marzesobie »

Salve :)
Łacina język piękny ale martwy, też troszkę nad nim przesiedziałam ale niestety od 8 lat już go nie używam i już mało co go pamiętam, ale tak to bywa :)
Witaj na forum :)
ODPOWIEDZ