Taka sobie Ola.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
arekusandorra
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2018, 10:19

Taka sobie Ola.

Post autor: arekusandorra »

Mam na imię Ola. 26 lat. 3 nieudane związki za sobą. 3.5 letni syn. I TĄ przypadłość.
Mówią, że hormony szwankują. Mówią, że zły partner, co "nie potrafi", mówią, że stres i nerwy. Mówią, że trzeba "dorosnąć" ...
Jestem w trakcie psychoterapii.
Terapia ta mnie jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że jestem aseksualna. Co dla otoczenia jest nie do zaakceptowania. Bo z wyglądu "tryskam seksem" i "mogę mieć każdego". Ale tu nie o to chodzi.
Zawsze uważałam, że czytanie książki, słuchanie dobrej muzyki czy wycieczka jest bardziej fascynująca, niż zbliżenia "tego typu".
Lubię się przytulać, kocham być a także partnera - smyrać i głaskać. Potrzeba bliskości, rozmowy i wsparcia jest ogromna. Ale seks? Odpada. Właśnie przez to wszystko się popsuło.
Nie czuję pociągu, zero podniecenia. Nie ważne jaki to partner idealny by nie był. Nigdy tego nie czułam. Fakt bycia mamą i posiadanie dziecka uznaję już za maximum. Kocham syna najbardziej na świecie. Jest moim dobrym kumplem. Ale brakuje mi tego poczucia bezpieczeństwa, jakim jest facet. Głowa rodziny.
Celowo odrzucam od siebie mężczyzn, bo nie chce marnować naszego czasu, kiedy i tak wiem - że oni muszą. A ja nienawidzę.
No i tak sobie właśnie żyłam spokojnie, aż w odnalezieniu odpowiedzi na moje nurtujące pytania, trafiłam przypadkiem tu na stronę.
Pozdrawiam!
agusart154
ASiołek
Posty: 68
Rejestracja: 13 paź 2017, 10:27

Re: Taka sobie Ola.

Post autor: agusart154 »

Witaj Olu na forum :) Skąd jesteś?
Awatar użytkownika
arekusandorra
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2018, 10:19

Re: Taka sobie Ola.

Post autor: arekusandorra »

Częstochowa / obecnie mieszkam w De.
stranger
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 27 kwie 2018, 20:58

Re: Taka sobie Ola.

Post autor: stranger »

Pozdrawiam z NL
Awatar użytkownika
arekusandorra
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2018, 10:19

Re: Taka sobie Ola.

Post autor: arekusandorra »

stranger pisze: 30 maja 2018, 20:16 Pozdrawiam z NL
Także pozdrawiam 🙂
M356S
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 10 cze 2018, 22:37

Re: Taka sobie Ola.

Post autor: M356S »

Pozdrawiam.
AIS_spełniona
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 7 cze 2018, 19:38

Re: Taka sobie Ola.

Post autor: AIS_spełniona »

witaj ;)
stranger
ASiołek
Posty: 53
Rejestracja: 27 kwie 2018, 20:58

Re: Taka sobie Ola.

Post autor: stranger »

arekusandorra masz za malo postow i priv zablokowany. Ale jak bys miala czasami ochotę pogadac to zapraszam na Facebooka. Krzysztof Nederlands.
Milego dnia życzę wszystkim
ODPOWIEDZ