Hej wszystkim :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
AceKini
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 11 cze 2018, 16:36

Hej wszystkim :)

Post autor: AceKini »

Mam na imię Kinga i od 10 lat podejrzewam siebie o aseksualizm (skończyłam 27 lat). Pochodzę z Dolnego Śląska, ale od 12 lat mieszkam w niewielkiej miejscowości w województwie świętokrzyskim. Przez cały okres wątpliwości (wspomniane 10 lat) - wyszukiwałam wszelkich informacji, które mogłyby mi pomóc lepiej zrozumieć siebie. Dopiero pod koniec maja zaakceptowałam w pełni to jaka jestem (wcześniej zaciskałam zęby, gdy najbliższe mi osoby stwierdzały, że to choroba bądź że na bank jestem lesbijką). Nigdy, nawet raz, nie poczułam seksualnego pociągu do nikogo. Nie jestem nonlibidonistką, ale nie interesuje mnie ten temat względem mojej osoby (jeżeli dotyczy innych to w porządku - rozumiem, że każdy człowiek jest wyjątkowy, ma wolną wolę i prawo do postępowania zgodnie z własnym sumieniem). W pełni akceptuję każdego człowieka, nawet jeśli nie mogę zgodzić się z nim całkowicie. Życzę wszystkim miłego wieczoru i dzięki za to, że jesteście - gdybym była sama jedna na świecie byłoby strasznie :lol:
Ostatnio zmieniony 16 cze 2018, 23:48 przez AceKini, łącznie zmieniany 1 raz.
Semper eadem - It's A-okay :ciasto:
AIS_spełniona
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 7 cze 2018, 19:38

Re: Hej wszystkim :)

Post autor: AIS_spełniona »

hej i miło że nie jesteś sama ;)
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Re: Hej wszystkim :)

Post autor: krychu_m »

Witaj Kinga.:)
Awatar użytkownika
AceKini
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 11 cze 2018, 16:36

Re: Hej wszystkim :)

Post autor: AceKini »

AIS_spełniona pisze: 11 cze 2018, 18:01 hej i miło że nie jesteś sama ;)
mnie też miło :wink:
Semper eadem - It's A-okay :ciasto:
Awatar użytkownika
AceKini
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 11 cze 2018, 16:36

Re: Hej wszystkim :)

Post autor: AceKini »

krychu_m pisze: 12 cze 2018, 16:13 Witaj Kinga.:)
Dzięki za przywitanie :wink: bardzo mi miło :D
Semper eadem - It's A-okay :ciasto:
ODPOWIEDZ