Hejka wszystkim

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Aleksandra97
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2018, 06:39

Hejka wszystkim

Post autor: Aleksandra97 »

Jestem 21 letnią ASką, która niedawno odkryła,że coś takiego jak aseksualność w ogóle istnieje. Zawsze wydawało mi się, że brak ochoty na seks jest spowodowany lenistwem. Nie jestem leniwa, ale to wytłumaczenie przez długi czas wydawało mi się logiczne xD Teraz wiem, że po prostu taka jestem i muszę przyznać, że perspektywa życia i społeczność, jakie się teraz przede mną otworzyły są strasznie eksytujące. Nie chcę umniejszać ‚normalnym’ ludziom, ale wydaje mi się, że my potrafimy bardziej trzeźwo patrzeć na świat i dostrzec człowieka w człowieku, a nie tylko jego wartość jako potencjalnego partnera do rozrodu. I dzięki temu, że ten instynkt nie przesłania nam świata możemy więcej osiągnąć w życiu zawodowym, w swoich dziedzinie swoich zainteresowań, a zainteresowani nawet w sferze rodziny. Strasznie się cieszę, że mogę być jedną z Was i mam nadzieję kiedyś znaleźć tutaj jakiegoś ciekawego aseksualnego pana :3
Pozdrawiam wszystkie ASy :ciasto:
Yagarna
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 1 maja 2018, 00:24

Re: Hejka wszystkim

Post autor: Yagarna »

As jak Übermensch. W sumie... logiczne.

Pozdrawiamy, witamy i zapraszamy na ciasto.
Aleksandra97
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2018, 06:39

Re: Hejka wszystkim

Post autor: Aleksandra97 »

Haha, nie o to mi chodziło :D
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Hejka wszystkim

Post autor: Nautilus1992 »

To prawda, nie odczuwamy potrzeby szukania partnera do "czynów seksualnych", więc zostaje więcej czasu na hobby, naukę, pracę. Osobiście staram się jednak nie wywyższać ponad innych, bowiem są tysiące normalnych ludzi, którzy osiągnęli znacznie więcej ode mnie i którym do pięt nie dorastam.

Witamy na forum. Mam nadzieję, że miło spędzisz tutaj czas :)
Awatar użytkownika
AceKini
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 11 cze 2018, 16:36

Re: Hejka wszystkim

Post autor: AceKini »

Amen siostro ;) cieszę się, że nie jestem sama jedna ;)
Semper eadem - It's A-okay :ciasto:
AIS_spełniona
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 7 cze 2018, 19:38

Re: Hejka wszystkim

Post autor: AIS_spełniona »

i ja przyłączam się do powitań ;)
Awatar użytkownika
Scadrial
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 9 lut 2018, 06:25

Re: Hejka wszystkim

Post autor: Scadrial »

Witam serdecznie.
Czasem zastanawia mnie jak to jest, że w czasach internetu, kiedy to wujek Google dostaje dziennie więcej zapytań niż Bóg (a może wszyscy bogowie razem wzięci), ludzie tak długo nie potrafią nazwać swojego stanu. Niekiedy mając 20-30 lat po raz pierwszy natrafiają na to pojęcie. Widać nie widzieli w tym problemu :>
Aleksandra97 pisze: 15 cze 2018, 19:33 Nie chcę umniejszać ‚normalnym’ ludziom, ale wydaje mi się, że my potrafimy bardziej trzeźwo patrzeć na świat i dostrzec człowieka w człowieku, a nie tylko jego wartość jako potencjalnego partnera do rozrodu.
Zgodziłbym się, że macie poniekąd łatwiej zachowywać moralne podejście do ludzi przeciwnej płci, aczkolwiek takie sformułowanie sugeruje, że allo (normalni seksualni) widzą tylko wartość rozrodczą, co jest oczywistym fałszem.
Obrazek
Kliknij w obrazek, żeby powiększyć.
ODPOWIEDZ