Dobry wieczór, I guess?

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Wieżowiec
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2018, 20:30

Dobry wieczór, I guess?

Post autor: Wieżowiec »

Witam,
mam 23 lata, jestem kobietą (Wieżowczyni nie brzmi zbyt pięknie ^^), studentką spod Warszawy.
Na forum zajrzałam w celu poznania spojrzenia innych ludzi na aseksualizm, skonfrontować je z własnym i ustalić wreszcie na ten moment czy i mnie to dotyczy. Czuję się już na 90% pewna, że to to, a nie nietrafienie jeszcze na godzien pożądania obiekt.
W oparciu o to pomyślałam, że a nuż widelec warto się zasiedzieć, chociaż nieswojo się czuję włączając się w tego typu społeczność (brońcie siły wyższe nie jest to obelga wycelowana w to zgromadzenie, raczej personalne wyznanie). Kto wie co z tego wyjdzie, lubię optymizm, więc zakładam że prędzej coś dobrego albo zwykłe nic, więc oto jestem.
Hobbystycznie maluję i pośpiewuję, nic profesjonalnego, jednak podobno jakoś mi to wychodzi i sprawia frajdę, więc czemu nie? Jestem wielką filmów w ogóle. Uwielbiam chodzić do kina (wszystko z Edwardem Nortonem to złoto, widziałam ostatnio "Wyspę psów"- majstersztyk. ), zaczęłam zbierać filmy na dvd. Staram się czytać dużo i szeroko, ale ostatnio zaczytuję się w przede wszystkim w science fiction i horrorach Clive'a Barker'a, co raz śmielej podchodzę do Kinga. Muzyki słucham namiętnie różnorakiej (płyty CD zbieram też, duuużo dłużej), ale mam swoich ulubieńców w każdym gatunku, swoje top 10 (na top 3 mam za dużo romansów) wszech czasów też złożę bez większego (subiektywne) problemu.
Wśród bliskich uchodzę za osobę głośną i machającą rękami, co niektórych na dzień dobry przeraża.
Skonfrontowałam właśnie moje wynurzenia z tym co inni na początek piszą o sobie iii chyba przesadzam z tą autobiografią.
Więc... dobry wieczór, I guess...?
Ostatnio zmieniony 28 cze 2018, 21:42 przez Wieżowiec, łącznie zmieniany 1 raz.
Cheese for everyone!
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Dobry wieczór, I guess?

Post autor: Nautilus1992 »

Dobry wieczór, witamy na forum. Mam nadzieję, że znajdziesz odpowiedzi na pytania Cię dręczące. Powodzenia i miłego czytania :)
bylecaco
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 4 lip 2018, 10:39

Re: Dobry wieczór, I guess?

Post autor: bylecaco »

Witaj ;)
Awatar użytkownika
Eressiel
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 3 lip 2018, 22:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Dobry wieczór, I guess?

Post autor: Eressiel »

Dzień dobry Pani Wieżo! Chciałam powiedzieć, że popieram pani podpis, dobre hasło do kampanii!
Be the person your dog thinks you are.
Awatar użytkownika
Wieżowiec
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2018, 20:30

Re: Dobry wieczór, I guess?

Post autor: Wieżowiec »

MadArtist- dzięki! sprawa czysto hobbystyczna ale trochę podnosi mi poczucie własnej wartości ^^ Fun fact- mój awatar to fragment mojego obrazka ^^
Eressiel- Fan-ta-styczne! Szkoda, że nie całkiem moje, po prawdzie to cytat z Lorda Sheogoratha, szalonego boga, z serii gier The Elder Scrolls. Pełniejszy cytat brzmi "Cheese for EVERYONE! Wait, scratch that. Cheese for no one. I suppose that can be just as much of a celebration, if you don't like cheese, true? You've run a maze like a good little rat, but no cheese for you yet. Well, maybe a little."
Cheese for everyone!
ada1986
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2018, 11:37

Re: Dobry wieczór, I guess?

Post autor: ada1986 »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum.
ODPOWIEDZ