Witajcie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Tichon
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 2 lip 2018, 17:26
Lokalizacja: Warszawa

Witajcie

Post autor: Tichon »

Witam wszystkich forumowiczów, tutaj 20letni chłopak z Warszawy. Szczerze mówiąc, jeszcze rok temu nie sądziłem że kiedykolwiek skończę na forum dla osób aseksualnych, ale cieszę się z tego, że jakoś odkryłem swoją "tożsamość". Nie wiem jeszcze czy jestem typowym asem, czy jednak demi. Nigdy nie czułem jakoś specjalnie popędu seksualnego, zawsze wychodziłem z założenia że bez tego przecież można żyć i gdy moi rówieśnicy uganiali się za pannami z dużym biustem, ja wolałem czytać książki czy zgłębiać swoje zainteresowania, więc z punktu widzenia samorozwoju brak popędu z pewnością pomógł mi w tym. Za sobą mam jeden związek z, jak się później okazało, dość niewyżytą seksualnie panną i mój negatywny stosunek do seksu był powodem tego że "uciekła" :lol: tak więc chętnie poznam teraz jakąś normalną pannę.
Interesuje się wieloma rzeczami, jednak najważniejsze z nich to "chińskie bajki", falerystyka oraz praktycznie wszystko co jest związane z kulturą i historią Europy wschodniej oraz południowej.
Awatar użytkownika
Wieżowiec
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2018, 20:30

Re: Witajcie

Post autor: Wieżowiec »

Hai!
Może jako osoba będąca tutaj dość krótko nie powinnam się pchać przed szereg, ale skoro jestem pierwsza to co mi tam szkodzi. WITAJ NA FORUM!
Na pewno znajdziesz tutaj trochę odpowiedzi na swój temat, może też nawet za dużo, bo dyskusji w kwestii seksualności jest tu milijon, no ale coś powinno ci się udać poskładać (ja jakoś pozbierałam to do czego się dokopałam do kupy i czuję się już nieco stabilniej :P ). Powodzenia w wykopaliskach i szukaniu drugiej połowy (bo widziałam żeś się już wokół tematu zakręcił), baw się dobrze ^^
Cheese for everyone!
bylecaco
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 4 lip 2018, 10:39

Re: Witajcie

Post autor: bylecaco »

Cześć :)
Awatar użytkownika
Korin
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 16 kwie 2015, 16:06

Re: Witajcie

Post autor: Korin »

Witaj :ciasto:
Dawid77
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 9 lip 2018, 19:50

Re: Witajcie

Post autor: Dawid77 »

Witam Wszystkich, znalazłem to forum trochę przypadkowo, ale nie do końca ;) szukałem ludzi podobnie czujących się jak ja i tak oto i troafiłem tutaj ;) jestem z okolic Łodzi, jeszcze raz witam i pozdrawiam ;)
ODPOWIEDZ