Pozdrowienia z Poznania

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Jerry
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2018, 09:41

Pozdrowienia z Poznania

Post autor: Jerry »

Cześć,
mam 37 lat i kilka lat temu pierwszy raz trafiłem na artykuł o aseksualności. Jednak wtedy stwierdziłem, że to nie jestem do końca ja, bo lubię bliskość. Dzisiaj trafiłem na określenie gray-a, potem przeglądając internet trafiłem tutaj, zacząłem czytać i postanowiłem się przywitać.
Jestem ENFP, lubię być wśród ludzi, większość kobiet jest przekonana że z nimi flirtuje, ale ja po prostu jestem miły, a potem jest ich rozczarowanie, że nie będzie nic z tego więcej. A ja jestem po prosty grayem otwartym i lubiącym ludzi. Od dłuższego czasu jestem singlem, świadomie odrzucając kobiety, bo nie chcę narażać je na rozczarowanie, które prędzej czy później nadejdzie w związku z innymi oczekiwaniami.
Mam wrażenie, że większość osób w powitaniach pisze o sobie, że nie pali, ani nie pije alkoholu. To ja dla odmiany napiszę, że dużo pracuję, piję, palę i lubię spędzać czas z przyjaciółmi w ulubionym pubie. Work hard, party hard :D W wolnym czasie lubię jeść i gotować, podróżować poznając smaki regionów, ogólnie można uznać, że wszystko wokół jedzenia jest moim hobby.
Kołysanka
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2018, 21:04

Re: Pozdrowienia z Poznania

Post autor: Kołysanka »

Ja nie piję ani nie pale, a stwierdzam, że jedzenie i turystyka kulinarna to też moje hobby :) I to bardzo przyjemne hobby!
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Pozdrowienia z Poznania

Post autor: Animalia »

Witam. :)
Obrazek
Obrazek
Ona1982
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2018, 04:45

Re: Pozdrowienia z Poznania

Post autor: Ona1982 »

Witam. Z WLKP.
EjberZFyrtla
starszASek
Posty: 32
Rejestracja: 18 lip 2018, 07:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Pozdrowienia z Poznania

Post autor: EjberZFyrtla »

Witamy na rejonie.
Awatar użytkownika
Zuzanna
AS gaduła
Posty: 435
Rejestracja: 30 sie 2009, 22:46
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pozdrowienia z Poznania

Post autor: Zuzanna »

Powitalne :ciasto: dla Ciebie
Luki1
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 13 lut 2013, 08:14

Re: Pozdrowienia z Poznania

Post autor: Luki1 »

Witam,
chętnie poznam osoby z Poznania. Ogranicza mnie głównie... technika - od dłuższego czasu nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości (nie pojawia się okienko) bądź czytam komunikat, że nie mam uprawnień do czytania prywatnych wiadomości.
Również, jak wiele osób, zrobiłem test socjoniczny i wyszło, że jestem INFJ;)
Pozdrawiam,
Maciej
ODPOWIEDZ