Pozdrawiam z Małopolski

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Kołysanka
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2018, 21:04

Pozdrawiam z Małopolski

Post autor: Kołysanka »

Witam,

Mam 34 lata i mieszkam w małej miejscowości pomiędzy Krakowem a Bielskiem.

Miałam to szczęście, że studiowałam to co mnie interesuje najbardziej, czyli turystykę i ekologię.
Praca zawodowa to zupełnie inna branża, ale też ją uwielbiam.

Co do samej aseksualności to do tej pory myślałam o sobie, że jestem po prostu bardziej praktyczna niż romantyczna i dlatego nie interesują mnie te całe seksy, ale w lekturze forum odnalazłam wielu wpisów osób i opisów sytuacji, które mogłabym podpisać jako własne. Tym samym dopiero teraz przyznaje sama przed sobą, że po prostu jestem aseksualna :)

Mogę jeszcze napisać o sobie, że od niedawna jestem głębiej praktykującą katoliczką. Zaczęło się od słuchania konferencji Ojca Adam Szustaka z Langusta na Palmie. On na pewno nie rozumie co to jest aseksualność, ale na pewno wie co to samotność.

W większości jednak prowadzę szczęśliwy żywot w pojedynkę, zadowolona z tego, że nie tracę czasu i energii na te całe hetero-związkowe problemy, ale nadszedł czas kiedy większość moich przyjaciół i bliskiej rodziny jest w związkach i brakuje mi towarzystwa.

Mam nadzieje, że tutaj go zaznam, chociażby online :)
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Pozdrawiam z Małopolski

Post autor: Animalia »

Kołysanka pisze: 17 lip 2018, 20:53 Witam,

Mam 34 lata i mieszkam w małej miejscowości pomiędzy Krakowem a Bielskiem.

Miałam to szczęście, że studiowałam to co mnie interesuje najbardziej, czyli turystykę i ekologię.
Praca zawodowa to zupełnie inna branża, ale też ją uwielbiam.

Co do samej aseksualności to do tej pory myślałam o sobie, że jestem po prostu bardziej praktyczna niż romantyczna i dlatego nie interesują mnie te całe seksy, ale w lekturze forum odnalazłam wielu wpisów osób i opisów sytuacji, które mogłabym podpisać jako własne. Tym samym dopiero teraz przyznaje sama przed sobą, że po prostu jestem aseksualna :)

Mogę jeszcze napisać o sobie, że od niedawna jestem głębiej praktykującą katoliczką. Zaczęło się od słuchania konferencji Ojca Adam Szustaka z Langusta na Palmie. On na pewno nie rozumie co to jest aseksualność, ale na pewno wie co to samotność.

W większości jednak prowadzę szczęśliwy żywot w pojedynkę, zadowolona z tego, że nie tracę czasu i energii na te całe hetero-związkowe problemy, ale nadszedł czas kiedy większość moich przyjaciół i bliskiej rodziny jest w związkach i brakuje mi towarzystwa.

Mam nadzieje, że tutaj go zaznam, chociażby online :)
Widzę, że inni też lubią ekologię :D
Obrazek
Obrazek
Nightfall

Re: Pozdrawiam z Małopolski

Post autor: Nightfall »

Cześć :)
Kołysanka
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2018, 21:04

Re: Pozdrawiam z Małopolski

Post autor: Kołysanka »

Zwierzaki uwielbiam :)

Mam w domu psa i kanarka, nie licząc całej rzeszy sikorek dokarmianych zimową porą, tylko niestety kotek już nie pasuje
ODPOWIEDZ