Cześć wszystkim

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Witchcraft
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 22 lip 2018, 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Cześć wszystkim

Post autor: Witchcraft »

Lat mam 19 i jestem z okolic Warszawy. Właściwie zaczęłam czytać to forum w wieku 16, ale byłam wtedy zbyt młoda by się na nie rejestrować ( przynajmniej w moim odczuciu) Bardzo mi to czytanie pomogło zrozumieć wiele kwestii. Trudno uwierzyć, ale do jakiegoś 15 roku życia nie wiedziałam, że ludzie aż tak bardzo interesują się seksem. Moi znajomi zaczynali wtedy życie seksualne, a ja przeżyłam duże zaskoczenie jak często tematy związane z nim są poruszane.( Serio myślałam, że jest całkiem sporo mi podobnych). Zawsze uważałam mój aseksualizm za coś naturalnego. Nigdy nie zmyślałam pod presją koleżanek,że ktoś mi się podoba. Ludzie po prostu myśleli, iż jestem bardzo wybredna i niezależna. Teraz, gdy mam 19 lat wiem, że jestem bi- romantyczna. Do pewnego czasu nie miałam do końca pewności co do tego. Mam nadzieję poznać tu wielu fajnych ludzi. Czy ze znajomości wyniknie przyjaźń, miłość, cokolwiek innego to się okaże w przyszłości. Jeszcze tak krótko powiem, że lubię czytać, oglądać filmy, anime, kreskówki, odkrywać wszystkie pyszne rzeczy do jedzenia jakie istnieją w naszej rzeczywistości i je konsumować, lubię zwierzątka, dużo chodzić, włóczyć się nocami, podróżować, ale już kończę, bo za długi ten wpis. O! Jeszcze rollercoastery są świetne.
O, wyrzutku, najbardziej spodlony ze wszystkich wyrzutków! Czyż nie umarłeś na zawsze dla świata? Dla jego zaszczytów, jego kwiatów, jego dążeń złocistych? - I czyż chmura, nieprzenikniona, bezbrzeżna, złowieszcza między twymi nadziejami a niebem nie rozkoliła się na wieki?
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Nautilus1992 »

Cześć.
Miałem podobne odczucia, gdy moi znajomi zaczynali interesować się seksem i związkami. Zastanawiałem się co jest w tym takiego ciekawego, żeby dwoje ludzi tak ochoczo chciało ze sobą chodzić, nie mogłem tego zrozumieć.
Z tego co widzę to sporo asów i asek lubi zwierzęta. Fajnie, też lubię.
Witamy na forum. Życzę Ci przyjemnej lektury :)
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Animalia »

Możesz poznać mnie ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
A-Star
mASełko
Posty: 118
Rejestracja: 19 lip 2018, 20:24

Re: Cześć wszystkim

Post autor: A-Star »

Hej, Witchcraft, chyba mamy podobne zainteresowania :)
Obrazek
ODPOWIEDZ