Heyka

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
TristeAngel
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2018, 23:55

Heyka

Post autor: TristeAngel »

Cześć, witam czy co kto woli.
No więc tak. Jestem dziewczyną i jak prawie każda nastolatka mam swoje zainteresowania. Tańcze, śpiewam, coś tam komponuje i dużo czytam. Ale jest coś co wyróżnia mnie od tej większości. Mianowicie myślę że jestem heteroseksualnym asem. Nie chcę żeby to wyszło na mój wymysł, bo wcale tak nie jest. Możliwe, że jeszcze muszę dojrzeć i to minie, ale może zostanie. W sumie ciężko mi to pisać. I nawet nie wiem, co mam napisać. Jestem już w takim wieku, że to naturalne, że podobają mi się chłopcy. Lubię się z nim spotykać, rozmawiać czy mieć jakiś kontakt przez dotyk, ale myśl, że mogłoby być coś więcej mnie odstrasza a nawet obrzydza. Trochę się w tym pogubiłam.
Nightfall

Re: Heyka

Post autor: Nightfall »

heteroseksualnym asem
Hoho, to ciekawy byłby przypadek. Raczej heteroromantycznym :D

Daj sobie czas, kobiety w nastoletnim wieku mogą przechodzić np. zaprzeczanie seksualności, może być też tak, że ta seksualność rozbudzi się z czasem. Oczywiście może być też tak, że jesteś aseksualna ale radzę podejść do tematu na spokojnie, obserwować siebie, czytać na ten temat.
TristeAngel
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2018, 23:55

Re: Heyka

Post autor: TristeAngel »

Heh no tak. Heteroromantycznym. Mała pomyłka. 😂
ODPOWIEDZ