Heya!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Kofeinka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:16

Re: Heya!

Post autor: Kofeinka »

Eressiel pisze: 25 sie 2018, 15:55 Witaj człowieku z Rize w avatarze :D
Nazwiska te znam jedynie z fandomu Yuri on Ice i bardzo lubię kawę, niemniej cieszę się, że dołączyłaś i witam ;)
Ooo, któś rozpoznał Rize! Ostatnio robiłam jej cosplay, więc nadaje się idealnie :lol:
Przyznam się, Yuri on Ice to jeden z powodów dla których zaczęłam uczyć się jeździć na łyżwach... Wybaczam lubiebie kawy, bo w sprawach anime wydaje się że masz lepszy gust ;) W avatarze widzę postać z Voltrona?
Alaynee
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2017, 21:13

Re: Heya!

Post autor: Alaynee »

Moja przyjaciółka uczy podstaw łyżwiarstwa figurowego i powie Ci, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć jeździć amatorsko!
Poekscytuję się tematem, którym coś nikt się nie ekscytuje: Alexander Hamilton! <3
Awatar użytkownika
Kofeinka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:16

Re: Heya!

Post autor: Kofeinka »

Alaynee pisze: 26 sie 2018, 14:01 Moja przyjaciółka uczy podstaw łyżwiarstwa figurowego i powie Ci, że nigdy nie jest za późno, żeby zacząć jeździć amatorsko!
Poekscytuję się tematem, którym coś nikt się nie ekscytuje: Alexander Hamilton! <3
Tak! <3 Wiedziałam, że gdzieś tu znajdą się fani Hamiltona! To teraz możemy się poekscytować razem :D
Alaynee
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2017, 21:13

Re: Heya!

Post autor: Alaynee »

Musicale, w to mi graj! A w Hamiltona, to w ogóle mi graj!
Awatar użytkownika
Kofeinka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:16

Re: Heya!

Post autor: Kofeinka »

Hamilton to moja pierwsza miłość jeśli chodzi o musicale (poza tym kojarzę tylko kilka popularniejszych jak DEH czy Heathers). Teraz tylko zbierać na bilety do Londynu <3
Alaynee
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 22 paź 2017, 21:13

Re: Heya!

Post autor: Alaynee »

Bilety do Londynu to pikuś w porównaniu z biletami na Hamiltona ;) Ale ja się nie spieszę póki co, bo i tak mnie nie przekonuje obecna obsada, poczekam :D
TobiaszR
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2018, 14:24

Re: Heya!

Post autor: TobiaszR »

Cześć :wink:
Awatar użytkownika
Eressiel
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 3 lip 2018, 22:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Heya!

Post autor: Eressiel »

Ooo, któś rozpoznał Rize! Ostatnio robiłam jej cosplay, więc nadaje się idealnie :lol:
Przyznam się, Yuri on Ice to jeden z powodów dla których zaczęłam uczyć się jeździć na łyżwach... Wybaczam lubiebie kawy, bo w sprawach anime wydaje się że masz lepszy gust ;) W avatarze widzę postać z Voltrona?
Już ostatnio nie oglądam zbyt wiele, choć w moim serduchu zawsze jakaś słabość do anime zostanie (josei przede wszystkim, choć i sportówki się przydarzyły, jak haikyuu). No ale Rize to należy rozpoznać :)
Tak, Voltron. Ale jestem z tych ludzi co uciekają przed tym krwiożerczym fandomem (zwłaszcza po ostatnim sezonie). Polecam serię, fanarty, ale przed "sziperami" lepiej uciekać.
Be the person your dog thinks you are.
Awatar użytkownika
AliceAce82
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 17 sie 2018, 11:31
Kontakt:

Re: Heya!

Post autor: AliceAce82 »

Kofeinka pisze: 28 sie 2018, 08:26 Hamilton to moja pierwsza miłość jeśli chodzi o musicale (poza tym kojarzę tylko kilka popularniejszych jak DEH czy Heathers). Teraz tylko zbierać na bilety do Londynu <3
Ja w ogóle nie słucham musicali, ale właśnie "Hamiltona" uwielbiam :)
I ja wolę słuchać, niż oglądać. Poza tym nie chciałabym oglądać w innym wydaniu niż w pierwotnym Brodwayowskim składzie, który jest idealny (dla mnie) i do którego już jestem przyzwyczajona (poprzez album).

A tak w ogóle, to witaj.
Obrazek
alice.ace82 at gmail.com
Awatar użytkownika
Kofeinka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:16

Re: Heya!

Post autor: Kofeinka »

Oj dużo bym dała, żeby zobaczyć ‘oryginalny’ skład na żywo… A jednak o obsadzie z West Endu słyszałam bardzo pozytywne opinie i chętnie bym posłuchała ich wykonania :D
Swoją drogą, naprawdę dużo cudownych osób jest na tym forum, dziękuję wszystkim za miłe powitanie <3
ODPOWIEDZ