Heya!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Kofeinka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:16

Heya!

Post autor: Kofeinka »

Witam wszystkich! Tu Alex - 20 lat, miłośniczka kotów, łyżwiarstwa figurowego i Hamiltona. Wbrew temu co może sugerować nick nie znoszę kawy ;)
takasobie

Re: Heya!

Post autor: takasobie »

Cześć :) witamy na forum :)
Trenowałaś łyżwiarstwo figurowe? :)
Awatar użytkownika
Kofeinka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:16

Re: Heya!

Post autor: Kofeinka »

takasobie pisze: 23 sie 2018, 14:57 Cześć :) witamy na forum :)
Trenowałaś łyżwiarstwo figurowe? :)
Niestey nie na poważnie... To nowe hobby, dopiero rok temu zapisałam się na szkółkę, więc moje umiejętności nie powalają ;) Za to uwielbiam oglądać zawody <3
takasobie

Re: Heya!

Post autor: takasobie »

Kofeinka pisze: 23 sie 2018, 17:14
takasobie pisze: 23 sie 2018, 14:57 Cześć :) witamy na forum :)
Trenowałaś łyżwiarstwo figurowe? :)
Niestey nie na poważnie... To nowe hobby, dopiero rok temu zapisałam się na szkółkę, więc moje umiejętności nie powalają ;) Za to uwielbiam oglądać zawody <3
Ja też uwielbiam oglądać zawody, a zwłaszcza exhibition gala, ale na lodowisku nigdy nie byłam :). Za stara jestem na naukę :)
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Heya!

Post autor: Animalia »

Witam. Nah, też nie cierpię kawy :P Jej zapach jest okropny.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kofeinka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:16

Re: Heya!

Post autor: Kofeinka »

takasobie pisze: 23 sie 2018, 17:29
Kofeinka pisze: 23 sie 2018, 17:14
takasobie pisze: 23 sie 2018, 14:57 Cześć :) witamy na forum :)
Trenowałaś łyżwiarstwo figurowe? :)
Niestey nie na poważnie... To nowe hobby, dopiero rok temu zapisałam się na szkółkę, więc moje umiejętności nie powalają ;) Za to uwielbiam oglądać zawody <3
Ja też uwielbiam oglądać zawody, a zwłaszcza exhibition gala, ale na lodowisku nigdy nie byłam :). Za stara jestem na naukę :)
Zgadzam się, gale są piękne! Też mi się wydawało, że jestem za stara, a o dziwo wcale nie byłam najstarszą osobą na zajęciach :D Masz ulubionego łyżwiarza/łyżwiarkę, któremu kibicujesz? Ja osobiście kocham Yuzuru Hanyu.
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Heya!

Post autor: Animalia »

Kofeinka pisze: 23 sie 2018, 19:55
takasobie pisze: 23 sie 2018, 17:29
Kofeinka pisze: 23 sie 2018, 17:14

Niestey nie na poważnie... To nowe hobby, dopiero rok temu zapisałam się na szkółkę, więc moje umiejętności nie powalają ;) Za to uwielbiam oglądać zawody <3
Ja też uwielbiam oglądać zawody, a zwłaszcza exhibition gala, ale na lodowisku nigdy nie byłam :). Za stara jestem na naukę :)
Zgadzam się, gale są piękne! Też mi się wydawało, że jestem za stara, a o dziwo wcale nie byłam najstarszą osobą na zajęciach :D Masz ulubionego łyżwiarza/łyżwiarkę, któremu kibicujesz? Ja osobiście kocham Yuzuru Hanyu.
Też lubię patrzeć na takie pokazy, ale sama nie mogłabym zostać łyżwiarką z wielu powodów.
Obrazek
Obrazek
takasobie

Re: Heya!

Post autor: takasobie »

Kofeinka pisze: 23 sie 2018, 19:55

Zgadzam się, gale są piękne! Też mi się wydawało, że jestem za stara, a o dziwo wcale nie byłam najstarszą osobą na zajęciach :D Masz ulubionego łyżwiarza/łyżwiarkę, któremu kibicujesz? Ja osobiście kocham Yuzuru Hanyu.
Ja wolę "starszych", takich co to już nie startują :D. Bardzo podobają mi się występy Johnny'ego Weira (te choreografie do Lady Gagi :)) oraz Stephane'a Lambiela (te spiny :)). Z kobiet to Mao Asada i jej Biellmanny :). Kiedyś (tak w latach swojej wczesnej młodości) więcej tego oglądałam, teraz już rzadziej :)
Awatar użytkownika
Kofeinka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:16

Re: Heya!

Post autor: Kofeinka »

takasobie pisze: 23 sie 2018, 20:09
Ja wolę "starszych", takich co to już nie startują :D. Bardzo podobają mi się występy Johnny'ego Weira (te choreografie do Lady Gagi :)) oraz Stephane'a Lambiela (te spiny :)). Z kobiet to Mao Asada i jej Biellmanny :). Kiedyś (tak w latach swojej wczesnej młodości) więcej tego oglądałam, teraz już rzadziej :)
Johnny'ego Weira i jego choreografie i stroje znam (też bardzo mi się podobają), tak samo z Mao :) Natomiast występy Stephane'a Lambiela dopiero teraz obejrzałam i łał! Piruety naprawdę genialne :D
Awatar użytkownika
Kofeinka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:16

Re: Heya!

Post autor: Kofeinka »

Animalia pisze: 23 sie 2018, 19:53 Witam. Nah, też nie cierpię kawy :P Jej zapach jest okropny.
Dokładnie! Zapach, smak - fuj! Herbata zdecydownie wygrywa, przynajmniej w moim przypadku :)
Awatar użytkownika
Witchcraft
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 22 lip 2018, 15:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Heya!

Post autor: Witchcraft »

Hej :ciasto:
O, wyrzutku, najbardziej spodlony ze wszystkich wyrzutków! Czyż nie umarłeś na zawsze dla świata? Dla jego zaszczytów, jego kwiatów, jego dążeń złocistych? - I czyż chmura, nieprzenikniona, bezbrzeżna, złowieszcza między twymi nadziejami a niebem nie rozkoliła się na wieki?
Awatar użytkownika
Animalia
pASibrzuch
Posty: 274
Rejestracja: 15 lip 2018, 18:01
Kontakt:

Re: Heya!

Post autor: Animalia »

Kofeinka pisze: 23 sie 2018, 22:23
Animalia pisze: 23 sie 2018, 19:53 Witam. Nah, też nie cierpię kawy :P Jej zapach jest okropny.
Dokładnie! Zapach, smak - fuj! Herbata zdecydownie wygrywa, przynajmniej w moim przypadku :)
Dokładnie. W kawie jedyne co mogę zrobić (I tak musi być dolane mleko, bo inaczej ten smród będzie czuć i smak na ciastku) to maczać herbatniki, chociaż i tak rzadko to robię. Wolę herbaty ziołowe, jak dla mnie to piękny i smak i zapach w przeciwieństwie do kawy.
Obrazek
Obrazek
takasobie

Re: Heya!

Post autor: takasobie »

Zawsze też podobał mi Brian Joubert, choć w jego przypadku miałam wrażenie, że on jest bardziej na lodowisku atletą niż tancerzem :). I na exhibition z reguły dawał takie nieklasyczne kawałki :)
Awatar użytkownika
Eressiel
ASiołek
Posty: 60
Rejestracja: 3 lip 2018, 22:40
Lokalizacja: Poznań

Re: Heya!

Post autor: Eressiel »

Witaj człowieku z Rize w avatarze :D
Nazwiska te znam jedynie z fandomu Yuri on Ice i bardzo lubię kawę, niemniej cieszę się, że dołączyłaś i witam ;)
Be the person your dog thinks you are.
Awatar użytkownika
Kofeinka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 21 sie 2018, 22:16

Re: Heya!

Post autor: Kofeinka »

takasobie pisze: 24 sie 2018, 17:02 Zawsze też podobał mi Brian Joubert, choć w jego przypadku miałam wrażenie, że on jest bardziej na lodowisku atletą niż tancerzem :). I na exhibition z reguły dawał takie nieklasyczne kawałki :)
Faktycznie sprawia takie wrażenie. Ale choregrafie ma naprawdę fajne :) Co do ciekawych pomysłów na galach to u mnie wygrywa Evgenia Medvedeva w stroju Sailor Moon :D
ODPOWIEDZ